skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«تتر گلد» به مبدل رمزارزی تترلند اضافه شد

۱۱ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تتر گلد تترلند

امکان مبادله «تتر گلد» به مبدل رمزارزی تترلند اضافه شد و همچنین در بخش قلک تترلند نیز امکان استیک‌کردن این توکن‌ها فراهم شده است.

به گزارش روابط‌عمومی تترلند، با استقبال خوب بازار رمزارزها از تتر دلار، بنیاد تتر با آگاهی از نیاز بازار، تتر طلا را نیز عرضه کرد. امروزه تتر طلا با امکانی که بازار رمزارزها در اختیارش می‌گذارد، می‌تواند بهتر از طلا عمل کند. چراکه از یک سو اهمیت و ارزش طلا نزد همگان اثبات شده‌است و از سوی دیگر تبدیل آن به یک دارایی دیجیتال با رمزارز با ثبات تتر طلا، می‌تواند تمام مزیت‌های یک دارایی دیجیتال را به طلا اضافه کند.

توکن تتر طلا هم‌اکنون در مبدل رمزارزی تترلند قابل معامله است و امکان استیک‌کردن آن در قلک تترلند نیز وجود دارد. این رمزارز تخصصی، یک توکن با پشتوانه طلای فیزیکی است و هر واحد از آن، ارزشی معادل یک اونس طلا دارد؛ به‌همین‌دلیل، معاملات انجام‌شده بر‌پایه این رمزارز ثبات و امنیت بیشتری در شرایط تورم و نوسان‌های ارزی دارند.

تتر طلا، تنها نمایشی دیجیتالی از مالکیت طلا ارائه می‌کند که مشکلات مرتبط با دسترسی و نقدشوندگی را از بین می‌برد و دسترسی به آن بسیار ساده است. در‌عین‌حال می‌توان آن را به‌راحتی در صرافی‌های رمزارزهای مختلف معامله کرد. این میزان از قابلیت دسترسی و نقدشوندگی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا به‌سرعت وارد موقعیت‌های خرید‌و‌فروش و از آن خارج شوند و انعطاف‌پذیری بیشتری در‌مقایسه‌ با طلای فیزیکی فراهم می‌کند. از طرفی این توکن‌ها مشکلاتی مانند سرقت فیزیکی طلا و خطرات خرید از بازارهای آزاد را ندارند.

با معرفی «تتر گلد»، امکان خریدوفروش تتر طلا با مالکیت کسری برای مقادیر کمتر از یک اونس و با هر کسری از مقدار واحد، فراهم شده است. همچنین سرمایه‌گذاران می‌توانند واحدهای کوچک‌تری از طلا را نگه‌داری و معامله کنند.

https://pvst.ir/gkr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو