skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تترلند: تعداد معاملات تتر در تابستان نسبت به بهار ۶۴ درصد کاهش یافت

۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

حجم معاملات خرید و فروش تتر در صرافی تترلند در تابستان ۱۴۰۲ نسبت به بهار امسال  ۴۲ درصدکاهش یافت. طبق گزارش تابستان این صرافی، تعداد معاملات روی تتر نیز با کاهش ۶۴  درصدی مواجه بوده است.

به گزارش پیوست، تابستان ۱۴۰۲ بازار رمزارزها ریز سایه بازار خرسی، روزهای سردی را سپری کرد که با کاهش معاملات در این بازار همراه بود. به همین ترتیب بازارهای داخلی هم تحت تاثیر قرار گرفتند و گزارش تابستان ۱۴۰۲ تترلند کاهش ۳۸ درصدی تراکنش‌های مبدل رمزارزی و ۴۲ درصدی معامله‌های خرید و فروش تتر در بازار تترلند را نشان می‌دهد.

براساس داده‌های این گزارش، رکورد بیشترین تعداد تبدیل در مبدل رمزارزی تترلند روز جمعه ۹ تیر ثبت شده که این افزایش تعداد، منطبق با قرار گرفتن قیمت بیت‌کوین در کانال ۳۰ هزار دلاری است. کانال قیمتی که در روزهای ابتدایی تابستان باعث شکل‌گیری تصور بازاری داغ برای مبدل رمزارزی تترلند شده بود.

اما این گزارش نشان می‌دهد در روزهای بعدی و با کاهش قیمت بیت‌کوین در کنار دیگر رمزارزهای مهم، ورق برگشت. با ادامه روند نزولی بازار داده‌های گزارش تترلند کاهش ۳۸ درصدی تراکنش‌های خرید و فروش مبدل رمزارزی تابستان را به نسبت بهار ۱۴۰۲ نشان می‌دهد.

مقایسه تعداد تراکنش‌ها در سه ماهه اول و دوم ۱۴۰۲
مقایسه تعداد تراکنش‌ها در سه ماهه اول و دوم ۱۴۰۲

با این حال کاهش تراکنش‌ها تنها به مبدل رمزارزی محدود نشده و گزارش تابستان تترلند خبر از کاهش معاملات بازار خرید و فروش تتر می‌دهد. در این بازار به نسبت بهار ۱۴۰۲، مجموع سفارش‌های خرید و فروش کاهشی ۶۴.۲۷ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین از نظر حجم معامله‌های خرید و فروش تتر، بازار تترلند کاهش ۴۳.۳۷ درصدی را سه‌ماهه تابستان تجربه کرده است.

رمزارزهای برتر از نظر حجم و تعداد معاملات

گزارش تترلند در بخشی به بهترین رمزارزها در این بازه زمانی می‌پردازد و نشان می‌دهد بیت‌کوین و اتریوم از نظر بیشترین تعداد تراکنش و حجم معامله در مبدل رمزارزی جزو رتبه‌های بالای جدول قرار می‌گیرند.

رمزارزهای برتر از نظر حجم و تعداد معاملات
رمزارزهای برتر از نظر حجم و تعداد معاملات

در این لیست ریپل هم توانسته از نظر حجم و تعداد رتبه بالایی به‌دست آورد. همچنین در این لیست ۱۰تایی نام میم‌کوین‌هایی مانند شیبا اینو و پپه دیده می‌شود. میم‌کوین‌هایی که در سطح جهانی پرطرفدار هستند و وجود آنها در این لیست نشان دهنده اقبال کاربران داخلی می‌تواند باشد.

توسعه و شرایط بد بازار

گزارش تترلند نشان می‌دهد این صرافی رمزارزی در روزهای تابستان ۱۴۰۲، ۶۱ رمزارز جدید را به لیست ارزهای قابل معامله در مبدل رمزارزی خود اضافه کرده است و به همین ترتیت تعداد کل توکن‌های قابل معامله تترلند به ۳۵۱ عدد رسیده است. همچنین سه استیبل‌کوین تتر طلا (XAUT)، تتر یورو (EURt) و دای (DAI) به جمع‌ استیبل کوین‌های مبدل رمزارزی تترلند اضافه شده است.

توسعه محصول و خدمات تترلند در تابستان ۱۴۰۲
توسعه محصول و خدمات تترلند در تابستان ۱۴۰۲

از طرفی افزایش تعداد سبدهای سرمایه‌گذاری در تترلند که در همکاری با بینوست ارائه شده است هم در بین خدمات اضافه شده به تترلند در تابستان دیده می‌شود.

https://pvst.ir/ghg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو