skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فراخوان همراه اول برای توسعه ایده، راهکار و محصول مبتنی بر 5G

۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همراه اول برای توسعه ایده، راهکار و محصولات مبتنی بر 5G با رویکرد کاربردهای این فناوری فراخوان داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فراخوان همراه اول برای توسعه ایده، راهکار و محصول مبتنی بر 5G با رویکرد شناسایی طرح‌ها و محصولاتی که کاربردهای 5G را در صنایع و حوزه‌های مختلف ارائه می‌دهد، از ابتدای آذر ۱۴۰۲ آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد.

حوزه اصلی برگزاری این رویداد نسل پنجم شبکه تلفن همراه یا اینترنت 5G است که جدیدترین محصول تجاری صنعت ارتباطات است؛ این فناوری امکانات و سرعتی فراتر از نسل های قبلی ارائه می‌دهد.

این رویداد با رویکرد بهره گیری از ظرفیت‌های پر‌شمار حوزه 5G در صنایع و حوزه‌های مختلف از جمله حمل‌و‌نقل (Transportation)، انرژی (Energy)، سلامت (Healthcare)، شهر هوشمند (Smart city)، امنیت عمومی (Public safety)، کشاورزی (Agriculture)، تولید (Manufacturing)، خرده فروشی (Retail)، معدن (Mines)، سرگرمی (Entertainment) و آموزش (Education) اقدام به پذیرش طرح خواهد کرد.

همراه اول برای شرکت‌کنندگان در این فراخوان مزایایی را در نظر گرفته که مهم‌ترین آنها به ترتیب امکان سرمایه‌گذاری برای پیاده‌سازی و توسعه طرح یا کسب‌وکار، امکان تعامل با شبکه گسترده همراه اول و ورود به همکاری راهبردی در حوزه نسل پنجم، امکان ارائه سرویس مشترک و بهره‌مندی از مزایای فروش و مارکتینگ همراه اول، امکان حضور در آزمایشگاه فناورانه همراه اول جهت رشد، پرورش و تست محصول، امکان بهره مندی از کنسول API همراه اول (همات) و امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره تخصصی و منتورینگ است.

گروه اول مخاطبان این رویداد شامل تیم‌ها، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دارای سرویس و یوزکیس‌های 5G هستند؛ گروه بعدی مجموعه‌هایی با توانمندی و ظرفیت لازم جهت ارائه طرح یا محصول جدید با استفاده از ظرفیت‌های شبکه 5G هستند.

به این ترتیب مخاطبان رویداد در دو دسته کلی صاحبان کسب‌وکار (در سطوح مختلف) و صاحبان طرح و ایده دسته‌بندی می‌شوند.

علاقه‌مندان و صاحبان طرح و ایده می‌توانند با مراجعه به سایت این رویداد به نشانی https://mci.ir/5gtech اقدام به تکمیل فرم‌های مربوطه و شرکت در این رویداد کنند.

https://pvst.ir/ghe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو