skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آغاز همکاری تترلند و بینوست ارائه سرویس سرمایه‌گذاری در سبدهای غیرمتمرکز رمزارزی

۲۴ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

تترلند بینوست

صرافی ارزدیجیتال تترلند همکاری تجاری را با شرکت ارائه دهنده سبدهای سرمایه‌گذاری رمزارزی بینوست آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی تترلند، این صرافی با هدف ایجاد فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری برای کاربران خود، قصد دارد با شرکت مدیریت دارایی رمزارزی بینوست همکاری تجاری کند.

نتیجه این همکاری، فراهم آوردن امکان دسترسی کاربران تترلند به سبدهای سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز رمزارزی است و کاربران تترلند می‌توانند با سرمایه‌گذاری در سبدهای غیرمتمرکز، فرصت‌های دیگری با دارایی‌ رمزارزی خود ایجاد کنند.

به این صورت که با خرید واحدهای سبدهای غیرمتمرکز رمزارزی ارائه شده، کاربران بدون درگیری با مسائل مالی مانند تحقیق و انتخاب ارزدیجیتال، نحوه تامین امنیت دارایی‌ها و استرس معاملات، اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.

باتوجه به وضعیت اقتصادی ایران و علاقه مردم به سرمایه‌گذاری و جایگزین‌های پول نقد، با افزایش رویافروشی و وعده‌های رنگارنگ کلاهبرداران مواجه هستیم که سرمایه کاربران را به نابودی می‌کشانند. در مقابل بینوست، شرکت مدیریت دارایی رمزارز سبدهایی را برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند با خرید سهم از این سبدها بدون نگرانی‌های مرسوم در این فضا، سرمایه‌گذاری کنند.

وظایف تترلند و بیوست در این همکاری اینگونه عنوان شده است:

  • تترلند وظیفه نگه‌داری امن دارایی رمزارز را بر‌عهده دارد و دارایی رمزارزی سرمایه‌گذاران تا زمانی‌که روی سبد Bdefi سرمایه‌گذاری می‌شوند، از پلتفرم تترلند خارج نخواهند شد و در کیف‌پول‌های امن و سرد تترلند نگه‌داری خواهند شد.
  • تترلند دخل ‌و‌ تصرفی در مدیریت دارایی و معاملات و سرمایه‌گذاری در سبد Bdefi ندارد.
  • بینوِست به‌عنوان مدیر، مدیریت این سبد سرمایه‌گذاری را بر‌عهده دارد.
  • تترلند مسئولیتی در‌قبال سود‌ و‌ زیان‌های احتمالی ناشی از سرمایه‌گذاری در سبد بی‌دیفای برعهده ندارد. بدیهی است که سرمایه‌گذاران با انجام تحقیقات کامل و آگاهی کافی برای سرمایه‌گذاری در سبد Bdefi باید تصمیم بگیرند.
  • تامین امنیت دارایی مردم برای تترلند به‌عنوان یکی از سکوهای قدیمی‌ و خوش‌نام‌ تبادل رمزارزی در ایران، همواره بسیار اهمیت داشته است. ازاین‌رو با همکاری بینوِست، سازوکاری را راه‌اندازی کرده است تا دارایی افراد بعد از سرمایه‌گذاری در سبد Bdefi در کیف‌پول‌های تترلند باقی بماند و از این سکوی تبادل خارج نشود.

همچنین با توجه به داده‌های تترلند، سبد سرمایه‌گذاری BDeFi که از ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ کار خود را آغاز کرده است، بازدهی ۹ درصدی را به ثبت رسانده است. عددی که برخلاف وعده‌های پروژه‌های کلاهبرداری، کوچک به نظر می‌رسد اما باید در نظر داشت که واقعیت بازار با بازدهی‌های نجومی در تضاد است.

اما شاید مهم‌ترین نکته سبدهای سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز امکان ردیابی شفاف و دقیق معاملات و جزئیات سرمایه‌گذاری باشد. موضوعی که در همکاری تترلند و بینوست هم به چشم می‌خورد و براساس اطلاعات اعلام شده، تمام اقدامات انجام‌شده در سبد بی‌دیفای، اعم از خرید‌و‌فروش‌ها و ترکیب دارایی‌ها و بازدهی سبد به‌صورت کاملا شفاف روی بلاکچین، ثبت می‌شود.

به‌روزرسانی

سومین سبد سرمایه‌گذاری بینوست با نام B100 در تترلند اضافه شد. این سبد سرمایه‌گذاری بینوست با نام B100 در تترلند اضافه شد. این سبد ترکیبی بهینه از تعدادی رمزارز از بین ۱۰۰ رمزارز برتر بازار است که در کنار بیت‌کوین و اتریوم از رمزارزهای با پتانسیل رشد بالاتر هم استفاده می‌شود. بینوست برای این سبد به صورت مداوم بازار را رصد می‌کند و با مدیریت فعال، از ریزش سنگین ارزش دارایی‌ها در ریزش‌های بازار جلوگیری می‌کند و در صعودها، سود بالاتری از متوسط بازار ایجاد می‌کند.

https://pvst.ir/ffc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو