skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشتریان بانک مسکن می‌توانند تا ۵۰ میلیون تومان از اعتبار دیجی‌پی استفاده کنند

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

امضای تفاهم‌نامه بانک مسکن و دیجی‌پی

 مشتریان فعال بانک مسکن با امضای تفاهم‌نامه‌ای بین این بانک و دیجی‌پی می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون تومن  از اعتبار BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) دیجی‌پی استفاده کنند.

به گزارش پیوست، طبق تفاهم‌نامه یک‌ساله‌ای که میان دیجی‌پی و بانک مسکن در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت امضا شده،  مشتریان فعال بانک مسکن می‌توانند اعتبار دریافت شده از دیجی‌پی به صورت  BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) را در یک یا چهار مرحله پرداخت کنند.

هومن امینی مدیرعامل دیجی‌پی در این باره گفت: در آغاز این راه قرار داریم و با قراردادی یکساله همکاریمان را آغاز کرده‌ایم. در اولین مرحله صد هزار نفر از مشتریان بانک مسکن می‌توانند تاسقف ۵۰ میلیون تومان از اعتبار دیجی‌پی استفاده کنند.

امینی در ادامه توضیح داد: یکی از روش‌هایی که دیجی‌پی برای ارائه سرویس BNPL در نظر گرفته است، روش حفاظت شده یا سکیورد است که بازپرداخت اعتبار را هم تضمین می‌کند. در این روش یا باید رتبه اعتباری افراد در  دیجی‌پی سنجیده شود که این رتبه از رفتار هر فرد در اکوسیستم دیجی‌کالا و دیجی‌پی و سایر سرویس‌‌دهنده‌های دیجی‌کالا ارزیابی می‌شود  یا از طریق نهاد یا شخصی تضمین شود. حالا بانک مسکن تضمین مشتریان خود را به عهده گرفته است.

طبق گفته امینی اعتبار را دیجی‌پی تامین می‌کند و در واقع بانک مسکن تامین کننده اعتبار نیست اما در نهایت بانک مسکن با دیجی‌پی طرف است.

سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن هم در این باره توضیح داد: ما بانکی با بیش از هشتاد سال سابقه هستیم و تنها تمرکز ما روی خرید مسکن برای کاربران نیست و در تلاشیم در سایر حوزه‌ها نیز وارد شویم چون پتانسیل توسعه در بانک مسکن بسیار بالاست.

او در ادامه توضیح داد: فعلا سقف اعتباری  ۵۰ میلیون تومان است که  بین یک قسط تا ۴ قسط و بدون سود پرداخت خواهد شد پیش پرداخت آن نیز ۲۵ درصد است. در واقع ما می‌خواهیم از نقش تسهیلگری دیجی‌پی برای تسهیل امور مشتریانمان استفاده کنیم.

حمید محمدی مدیرعامل دیجی‌کالا هم در این باره توصیح داد: امیدواریم این تفاهم‌نامه همکاری امکان باز شدن ظرفیت‌های جدیدی برای هر دو سوی تفاهم‌نامه و کاربران آن را فراهم کند.

محمدی در ادامه افزود: مشتریان بانک مسکن می‌توانند از اعتبار خود در تمام درگاه‌های متصل به دیجی‌پی استفاده کنند و خرید آنها محدود به خرید کالا از دیجی‌کالا نیست. حوزه سفر، پزشکی، کالای دیجیتال، گرشگری، لوازم خانه و تمام پذیرندگانی که در سایت دیجی‌پی آورده شده شامل این اعتبار می‌شوند.

https://pvst.ir/gg3
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو