skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خرید کارتی ارز دیجیتال به صرافی بیتمکس اضافه شد

۲۸ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خرید ارزدیجیتال بیتمکس

صرافی ارز دیجیتال بیتمکس، طرح «خرید کارتی» ارز دیجیتال خود را با تخفیف ۲ هزار تومانی برای خرید تتر ارائه کرده است. در این طرح کاربران می‌توانند به میزان مشخصی رمزارزهایی مانند تتر، بیت‌کوین و اتریوم خریداری کنند.

به گزارش روابط عمومی بیتمکس، خرید کارتی بیتمکس امکانی است که در آن، کاربران می‌توانند با پرداخت مقدار مشخصی ریال، کارت‌های ۵۰۰ هزار تومانی، یک و ۲ میلیون تومانی تتر، بیت‌کوین یا اتریوم را انتخاب کرده و خریداری کنند.

برای مثال با خرید کارت ۵۰۰ هزار تومانی تتر، در لحظه کیف پول شما به اندازه ۵۰۰ هزار تومان تتر، شارژ می‌شود. به این ترتیب افرادی که برای خرید ارز دیجیتال دنبال سهولت و سرعت هستند و وقت و حوصله قیمت‌گذاری و انتظار در صف خرید را در بازارهایی معاملاتی ندارند، می‌توانند از این امکان استفاده کنند و ارز دیجیتال مورد نیاز خود را در مقادیر مشخص به سادگی خریداری کنند.

خرید کارتی بیتمکس برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که می‌خواهند در یک مبلغ رند و مشخص،‌ رمزارز خریداری کنند. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، در این روش شما درگیر قیمت‌گذاری نمی‌شوید. بیتمکس در لحظه انجام خرید، قیمت روز رمزارز مد نظر شما را محاسبه می‌کند و بعد از پرداخت، میزان رمزارز محاسبه شده با قیمت لحظه‌ای را، به حساب شما واریز می‌کند.

خرید تتر ۲ هزار تومان ارزان‌تر

کاربرانی که قصد داشته باشند اولین خرید کارتی خود را از بیتمکس انجام دهند، می‌توانند روی خرید کارتی رمزارز تتر، یک تخفیف ویژه دریافت کنند. برای خرید اولی‌ها، هر تتر، ۲ هزار تومان زیر قیمت بازار محاسبه خواهد شد.

با خرید کارتی بیتمکس، کاربران دیگر درگیر مسیر سخت و پیچیده خرید رمزارز نشده و می‌توانند در زمانی کوتاه، مبلغ رند و مشخصی از رمزارزهای موجود در بخش خرید کارتی را با ریال خریداری کنند. پروسه این خرید کاملا شبیه به دیگر انواع خرید اینترنتی است و فقط با چند کلیک انجام می‌شود. درحال‌حاضر گزینه تخفیف فقط برای تتر فعال است، اما می‌توان از بخش خرید کارتی بیتمکس، رمزارزهای بیت‌کوین و اتریوم را نیز خریداری کرد.

https://pvst.ir/gfc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو