skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سداد در ۹ ماه سود خالص ۳۱۵ میلیارد تومانی به دست آورد

۱۱ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سداد سود خالص

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در ۹ ماهه سال مالی ۱۴۰۲، سود خالص ۳۱۵ میلیارد تومانی کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی سداد، براساس آخرین گزارش ۹ماهه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال مالی ۱۴۰۲، این شرکت توانست درآمد عملیاتی ۳۱۵ میلیارد تومانی را به ثبت برساند.

این اتفاق در حالی رقم خورده که سداد از سال گذشته، با هدف ورود به بازار سرمایه، اقدام به انتشار شفاف فعالیت‌ها و گزارش‌های مالی خود کرده است.

پی‌اس‌پی سداد با در دست داشتن بیش از ۸۰۰ هزار دستگاه کارتخوان فعال در سراسر کشور و همچنین ارائه خدمات درگاه‌ پرداخت اینترنتی و همین‌طور سرویس‌دهی به کاربران اپلیکیشن ایوا، در سال مالی جدید توانست پس از سال‌ها به رتبه سوم شاپرک در سهم مبلغ تراکنش دست پیدا کند که این موضوع سهم به‌سزایی در افزایش سود خالص برای این شرکت داشته است.

این شرکت کوشیده است با کاهش هزینه‌ها، بهره‌وری خود را به نقطه حداکثری برساند تا آنجا ‌که با تدوین بودجه سخت‌گیرانه برای سال ۱۴۰۲، براساس آخرین صورت مالی منتشر شده، توانسته تقریبا ۷۰ درصد از بودجه سال خویش را محقق کند.

گفتنی است شفافیت و انضباط مالی در تهیه گزارش‌ها و صورت‌های مالی، از دیگر دستاوردهای پرداخت الکترونیک سداد است تا عملکرد این شرکت به بهترین شکل ممکن قابل ارائه باشد.

https://pvst.ir/gb8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو