skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد جنیکس در حوزه هوش مصنوعی برگزار شد؛ چهار تیم جایزه دلاری دریافت کردند

۳۰ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد جنیکس در حوزه هوش مصنوعی برگزار شد و  ۱۰ تیم در این رویداد در حضور داوران به ارائه ایده خود پرداختند و در نهایت تیم‌های مودماینر، بینالب و کاسترو برنده جایزه ۵۰۰ دلاری و تیم استودآی‌او برنده جایزه هزار دلاری شد.

به گزارش روابط عمومی تپسل،  مرداد ماه امسال تپسل با هدف توانمندسازی افرادی که ایده ساختن محصولی در زمینه هوش مصنوعی را دارند و شکل‌گیری ایده‌های نو در این زمینه، رویداد جن‌ایکس را کلید زد. این رویداد از میانه مرداد ماه با حضور ۹۰۰ شرکت‌کننده با کارگاه‌های آموزشی و تاک‌شوها فعالیت خود را آغاز کرد و در ۳۰ مرداد ماه رقابت اصلی ۱۰ روزه برای ساخت یک محصول در حوزه هوش مصنوعی کلید خورد.

در این مدت شرکت‌کنندگان ۵ روز فرصت داشتند که نسخه اولیه محصول خود را بسازند و ۵ روز زمان داشتند که آن را به دست کاربران واقعی برسانند. در نهایت از بین بیشتر از ۳۰ محصول ساخته شده، ۱۰ ایده نهایی انتخاب شدند تا در روز اختتامیه این رویداد، ایده‌های خود را به داوران این رویداد ارائه کرده و از میان آنها برندگان نهایی مشخص شود.

سبحان فروغی، مدیرعامل هلدینگ پگاه داده کاوان شریف، نیما قاضی، هم‌بنیان‌گذار علی بابا، محمدجواد ابوطالبی، دایرکتور جنیکس و سولماز صادق‌نیا مدیرعامل گلرنگ ونچرز به عنوان داوران این رویداد از میان ۱۰ محصول ارائه شده در نهایت ۴ تیم مودماینر، بینالب و کاسترو را به عنوان برندگان جایزه ۵۰۰ دلاری و تیم استودآی‌او را به عنوان برنده جایزه هزار دلاری انتخاب کردند.

محمد جواد ابوطالبی، دبیر جنیکس و شریک ارشد بلیتزلب در این رویداد با اشاره به اینکه در ۳۰ مرداد ماه رقابت ۱۰ روزه جن‌ایکس آغاز شد، گفت: «ما سه هدف اصلی از این اقدام داشتیم. یک اینکه رقابتی را شکل بدهیم و دیگر اینکه افراد را توانمند کرده و یک کامیونیتی بسازیم. در این رقابت که با حضور ۹۰۰ نفر آغاز شد، ۵ روز برای ساختن ایده زمان وجود داشت و ۵ روز برای لانچ ایده به به کاربران واقعی. در نهایت نیز ۱۰ ایده برتر از این رقابت به اختتامیه راه پیدا کردند.»

https://pvst.ir/g6x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو