skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سه ارز جدید به رمزینکس اضافه شدند

۱۱ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ارز جدید رمزینکس

ارزهای اسپراکس (SPA)، سایبرکانکت (CYBER) و آرخام (ARKM) به لیست ارزهای قابل معامله رمزینکس اضافه شدند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، سه ارز که شامل موضوعات مختلفی ازجمله دیفای و شبکه‌های اجتماعی می‌شوند به لیست ارزهای قابل معامله این صرافی اضافه شده‌اند.

از بین این توکن‌ها، اسپراکس با یک تیم توسعه دهنده اوپن سورس، روی تولید محصولات نرم‌افزاری پروتکل اسپراکس کار می‌کند. محور اصلی اسپراکس، توکن حاکمیتی آن یعنی SPA به حساب می‌آید.

به طور کلی اسپراکس به عنوان یک شرکت زیرساخت بلاک‌چین معرفی می‌شود. این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۹ تاسیس شده و توانست با استفاده از توکن اختصاصی، مجموعه‌ای از برنامه‌های DeFi را بسازد. ارز spa بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم فعالیت می‌کند و امنیت آن نیز توسط شبکه اتریوم تضمین می‌شود. کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه‌ی بلاک‌چین رمز ارزها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال اسپراکس به کیف پول، 0.07 اسپراکس است. میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر است.

دیگر توکن اضافه شده سایبرکانتک است. سایبرکانکت (Cyber Connect) به عنوان یک شبکه اجتماعی وب۳ این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا برنامه‌های اجتماعی خودشان را بسازند و به کاربران امکان داشتن هویت دیجیتال، محتوا ، ارتباط و تعامل را می‌دهد. سایبر (CYBER)، توکن حاکمیتی این پروژه است و به کاربران اجازه می‌دهد تا توانایی رای دادن و شرکت در تصمیم گیری و توسعه را داشته باشند.

کارمزدهای برداشت این توکن براساس کارمزدهای جهانی شبکه‌ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال سایبر کانکت به کیف پول، 40 سایبر کانکت است.

سومین توکن آرخام Arkham و یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین است که از هوش مصنوعی برای بی نام کردن بلاکچین و داده‌های روی زنجیره استفاده می‌کند. پلتفرم Arkham را می‌توان برای اهداف مختلفی مانند ردیابی وجوه دزدیده شده، شناسایی کلاهبرداران، تأیید طرف مقابل، حسابرسی تراکنش ها، بررسی هک ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد. Arkham ادعا می‌کند که پلتفرم آن می‌تواند با تشویق تحقیقات روی زنجیره به مبارزه با گسترش جرایم و کلاهبرداری‌های رمزنگاری کمک کند.

توکن آرخام با نماد اختصاری ARKM  در حال حاضر  با ارزش بازار حدود ۶۳ میلیون دلار، در رتبه ۳۱۲ بازار قرار دارد.

https://pvst.ir/g2c

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو