skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کاهش کارمزدهای معاملات در رمزینکس تا ۳۳ درصد

۹ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

کارمزد معاملات رمزینکس

صرافی ارزدیجیتال رمزینکس کارمزد معاملات خرید و فروش رمزارزها را تا ۳۳ درصد کاهش داد.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، مبنای تعیین کارمزد معاملات، حجم معاملات کاربر در یک بازه ۳۰ روزه است و با توجه به سطحی که کاربر با توجه به حجم معاملات کسب می‌کند، کارمزد از معاملاتش کسر خواهد شد.

سطح‌بندی کارمزدها در رمزینکس به ۹ قسمت تقسیم می‌شود؛ کارمزد معاملات سطح یک که برای حجم معاملات زیر ۱۰۰ میلیون تومان تعریف شده است، برای سفارش‌گذار ۰.۲ درصد و برای سفارش‌بردار ۰.۲۵ درصد است.

کاربرانی که در طول ماه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون معاملات انجام داده‌‌اند در سطح دوم قرار می‌گیرند. میزان کارمزد این سطح برای سفارش‌گذار ۰.۱۸ درصد و برای سفارش بردار ۰.۲۲۵ درصد است.

اگر حجم معاملات یک کاربر در طی ۳۰ روز بین ۵۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان باشد کاربر در سطح سه قرار دارد و کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۶ درصد و کارمزد سفارش‌بردار 0.2 درصد خواهد شد.

سطح چهارم مخصوص کاربرانی است که بین ۱ میلیارد تا ۴ میلیارد تومان در ۳۰ روز معامله داشته اند. کارمزد این سطح برای سفارش‌گذار ۰.۱۴ درصد و برای سفارش بردار ۰.۱۸ درصد است.

در سطح پنجم، کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۲۵ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۷ درصد است. این سطح مخصوص کاربرانی است که در ۳۰ روز، بین ۴ میلیارد تا ۱۰ میلیارد معاملات انجام داده‌اند.

کاربرانی که در طول یک ماه بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان در رمزینکس خریدوفروش کرده‌اند در سطح ششم قرار می‌گیرند. در این سطح کارمزد سفارش‌گذار ۰.۱۲ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۵ درصد است.

سطح هفتم به کاربرانی تعلق دارد که حجم معاملاتشان در طی ۳۰ روز از ۲۰ میلیارد تا ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است. در این سطح کارمزد برای سفارش‌گذار ۰.۱ درصد و برای سفارش‌بردار ۰.۱۳۵ درصد است.

اگر حجم معاملات یک کاربر در یک ماه به عددی بین ۱۰۰ میلیارد تا ۵۰۰ میلیارد تومان برسد، به سطح هشتم می‌رسد. در این سطح، کارمزد سفارش‌گذار  ۰.۰۷۵ درصد و کارمزد سفارش‌بردار ۰.۱۲ درصد است.

آخرین سطح کارمزدهای رمزینکس، سطح نهم است که متعلق به کاربرانی است که بالای ۵۰۰ میلیارد تومان در 30 روز معامله انجام داده‌اند. کارمزد سفارشات در سطح نهم برای سفارش گذار ۰.۰۷ درصد و برای سفارش بردار ۰.۱۲ درصد است.

کارمزد در بازار تتری برای همه سطح‌ها ثابت و برابر ۰.۱ درصد است که از کم‌ترین کارمزدهای بازار تتری در بین صرافی‌های ارز دیجیتال است. لازم به ذکر است کارمزد برداشت ارزهای ‌دیجیتال که بر اساس هزینه‌های بلاکچین و خود شبکه تعیین شده‌اند در سایت رمزینکس قابل مشاهده است.

https://pvst.ir/flb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو