skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

زارع‌پور به خبر قطع اینترنت واکنش نشان داد

۲۶ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه اجتماعی بومی ویراستی به خبر قطع اینترنت واکنش نشان داد و محدودیت اینترنت را تکذیب کرد.

عیسی زارع‌پور در صفحه ویراستی خود با بازنشر پیامی از محمداحسان خرامید، مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات در مورد اختلال اینترنت طی روزهای اخیر گفت: برخی عادت کرده‌اند که برای دیده‌شدن، با تولید اخبار جعلی و روایت‌های مخدوش با ذهن و روان مردم بازی کنند و تصویری مشوش از مدیریت اجرایی کشور ارائه کنند. این خبر کذبِ «قطع اینترنت» هم «روایتی مجعول» از مصاحبه چهارشنبه بنده در خصوص اقدامات وزارت‌خانه برای افزایش ظرفیت شبکه است.

محمداحسان خرامید در پیام خود در شبکه ملی ویراستی با اشاره به اخبار هفته گذشته مبنی بر اختلال اینترنت در ساعت‌های نخست بامداد برای توسعه شبکه نوشته بود: قطع و محدودیت اینترنت تکذیب می‌شود. امروز برخی خبرها به نقل از وزیر ارتباطات مدعی شدند، قطع نت در برخی استان‌ها و در ساعات‌های خاصی اتفاق می‌افتد، این خبر تکذیب می‌شود و این یک سوءبرداشت از مصاحبه هفته قبل وزیر در خصوص تشریح عملیات افزایش ظرفیت شبکه کشور است.

در هفته گذشته اکانت توییتری نت‌بلاکس با انتشار نموداری از یک اختلال شدید در اینترنت ایران خبر داد که با تگذیب وزارت ارتباطات مواجه شد. شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است این اختلال به دلیل ارتقا و توسعه شبکه زیرساختی کشور رخ داده و پیش‌تر به شرکت‌های اینترنتی اعلام شده بود.

 

https://pvst.ir/fxe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو