skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اینستاگرام برای هزاران کاربر قطع شد

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قطعم اینستاگرام

اینستاگرام برای هزاران کاربر قطع شده است و کاربران علاوه بر مشکل در لاگین با عدم به روزرسانی فید مواجه شده‌اند. هنوز علت این قطعی مشخص نیست و متا در این باره پاسخی ارائه نکرده است.

به گزارش پیوست، اینستاگرام برای یک‌سری از کاربران در سراسر جهان قطع شده است و کاربران خبر از مشکلات متعدد و گوناگون می‌دهند. به‌روز نشدن صفحه فید (صفحه اصلی) از رایج‌ترین مشکلات مطرح شده است.

با توجه به گزارش‌های Downdetector، کاربران اطلاع داده‌اند که در استفاده از این اپلیکیشن با مشکلاتی مواجه شده‌ و برای تعدادی این برنامه قطع شده است. همچنین اعلام شده است که ۶۶درصد از این گزارش‌ها مربوط به مشکل در خود اپلیکیشن است و ۲۷درصد نیز مربوط به به‌روز نشدن صفحه اصلی اینستاگرام است و تنها ۷درصد از این گزارش‌ها برآمده از اختلال در وب‌سایت این شبکه اجتماعی است.

در حال حاضر و با وجود گزارشات کاربران هنوز متا یا اینستاگرام این قطعی را تایید نکرده‌ و در این باره اطلاعیه‌ای منتشر نشده است.

به نظر می‌رسد این مشکل تنها متوجه کاربران اندرویدی است زیرا گزارش‌های قطعی قابل توجهی از سمت کاربران آیفون و وب‌ اینستاگرام وجود ندارد.

بر اساس گزارش‌های Downdetector، برخی از کاربران قادر به به‌روزرسانی صفحه فید( Home) نیستند و برای برخی دیگر کل گالری اینستاگرام پاک شده است. همچنین تعدادی نیز گفته‌اند که در ارسال پیام با مشکل مواجه هستند.

در حال حاضر مشخص نیست چه چیزی باعث این قطعی شده است. اینستاگرام اخیرا با قطعی‌های زیادی مواجه شده بوده و آخرین باری که این پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو به طور کامل به مدت چند ساعت خاموش و برای بسیاری از کاربران غیر قابل دسترس بود در ماه جولای اتفاق افتاد. در ماه مارس نیز اینستاگرام برای هزار نفر از کاربران مشکل‌ساز شد اما متا در عرض چند ساعت این اختلال پیش آمده را برطرف کرد.

 

https://pvst.ir/fwy

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو