skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان خرید اعتباری در سراسر کشور با کیپا

۵ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کیف پول اعتباری کیپا ۴ هزار و ۳۷۸ نقطه به منظور خرید اعتباری از سراسر ایران را در دسترس مردم قرار داده است. این کیف پول اعتباری، امکان خرید اعتباری و بازپرداخت اقساطی از ۸ فروشگاه زنجیره‌ای هایپر‌استار، رفاه، جانبو، هفت، دیلی‌مارکت، هایپر فامیلی، وال‌مارکت و گندم را برای کاربران خود ممکن کرده است.

در گزارش «زنجیره اعتبار و اعتماد» ۱۳ فروشگاه زنجیره‌ای سراسر کشور مورد بررسی قرار گرفت. در این گزارش میزان پراکندگی هر فروشگاه بررسی شده و بر اساس اطلاعات کیپا، بیشترین دسترسی و تنوع دسترسی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای در پایتخت ثبت شده است.

همکاری کیپا با فروشگاه‌های زنجیره‌ای

از آنجایی که ۸ فروشگاه زنجیره‌ای از بین این ۱۳ فروشگاه در فرایند همکاری با کیپا قرار گرفته‌اند، کیپا توانسته پراکندگی را در روند خرید اعتباری سراسر کشور به دست آورد.

 کیف پول اعتباری فرهنگیان نیز بدون بهره و کارمزد است و فعال شدن آن برای فرهنگیان نیازی به ضامن هم ندارد. این کیف پول به طور ماهانه بر اساس میزان خرید صاحب آن شارژ می‌شود. همچنین سقف خرید اعتباری کیف پول فرهنگیان کیپا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که گزارش «زنجیره اعتبار و اعتماد» آن را مورد بررسی قرار داده ۵ میلیون تومان است. همچنین بازپرداخت اقساط این اعتبار در دو نوبت است.

گزارش «زنجیره اعتبار و اعتماد» کیپا به طور جداگانه به بررسی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میزان پراکندگی این فروشگاه‌ها در سراسر کشور پرداخته است. 

بر اساس این گزارش پراکندگی فروشگاه‌های همکار کیپا در سراسر کشور قابل توجه است. جانبو ۱۲۰۷ شعبه، رفاه ۱۰۰۴ شعبه، هفت ۶۰۶ شعبه، دیلی‌مارکت ۹۱۵ شعبه، هایپر‌فامیلی ۶۹ شعبه، وال مارکت ۳۰ شعبه، هایپر استار ۳۹ شعبه و گندم ۵۰۸ شعبه در سراسر کشور دارند.

البته در این گزارش باید امکان تغییر تعداد شعب را به طور جدی مورد توجه قرار داد. آنچه در این گزارش ثبت شده، امکان دارد در روزها و هفته‌های آینده به دلیل تغییر روند و سیاست‌های هر یک از این فروشگاه‌های زنجیره‌ای تغییر کند. بنابراین تعداد شعب هر فروشگاه در شهرهای متفاوت یک متغیر است که مدام در حال به‌روزرسانی است.

https://pvst.ir/fsj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو