skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قیمت بسته‌های تماس و اینترنت ویژه اربعین همراه اول، ایرانسل و اپراتورهای عراقی

۳۰ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۵ دقیقه

در این مطلب می‌خوانید

  هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل بسته‌های مخصوص تماس و اینترنت ویژه اربعین برای استفاده در کشور عراق ارائه داده‌اند. تعرفه خدمات و بسته‌های تماس و اینترنت ویژه اربعین در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با خدمات عادی آنها در کشور متفاوت است.

  زائران اربعین برای استفاده از اینترنت و تماس با داخل کشور باید از شبکه اپراتورهای عراقی استفاده کنند و از طریق آنها به شبکه ایران متصل شوند که به این کار رومینگ گفته می‌شود. توجه داشته باشید که چه شما با ایران تماس بگیرید و چه از ایران با شما تماس گرفته شود در هر دو حالت باید هزینه پرداخت کنید و اینطور نیست که چون از ایران تماس گرفته شده پس هزینه با آنها است. در نتیجه بهتر است به تماس‌هایی که ضروری نیستند، پاسخ ندهید.

  آموزش خرید آنلاین ارز اربعین همراه قیمت و ثبت‌نام سامانه سماح

  بسته‌های تماس و اینترنت همراه اول برای اربعین ۱۴۰۲

  استفاده از خدمات همراه اول برای پیاده روی اربعین با تعرفه ویژه «مکالمه»، «پیامک» و «اینترنت همراه» محاسبه می‌شود. نحوه خریداری بسته‌های ویژه اربعین به چهار روش زیر است
  • مراجعه به فروشگاه همراه اول به نشانی Shop.mci.ir
  • اپلیکیشن همراه من
  • شماره‌گیری کددستوری ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع  #40*10*
  • مراجعه به دفاتر مستقر در پایانه‌های مرزی و ترمینال سلام

  بسته های طراحی شده، قابلیت استفاده روی شبکه هر سه اپراتور زین “Zain”، آسیاسل “Asiacell”و کورک “Korek” را دارد و با توجه به ارزان‌تر بودن قیمت خدمات همراه اول نسبت به سیمکارت اپراتورهای عراقی و عدم نیاز به استفاده از ارز برای خرید سیمکارت ایرانی، زائرین ایرانی نسبت به امر برقراری ارتباطات خود دغدغه نخواهند داشت.

  بسته های رومینگ ویژه اربعین همراه اول

  بسته‌های رومینگ با حجم اینترنت و مکالمه بیشتر:

  بسته های رومینگ ویژه اربعین همراه اول با حجم اینترنت و مکالمه بیشتر

  فعالسازی رومینگ همراه اول

  قبل از خروج از کشور برای فعالسازی سرویس رومینگ می‌توانید، کد دستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱ مربع (*10*291#) را شماره‌گیری یا از طریق اپلیکیشن همراه من رومینگ خود را فعال کنید.

  تعرفه مصرف آزاد زائرین مشترک همراه اول در پیاده‌روی اربعین

  از روز یکشنبه ۲۹ مرداد (۳ صفر) تا شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ (۳۰ صفر)، تعرفه مکالمه مشترکان همراه اول با شماره‌های ایرانی و عراقی دقیقه‌ای ۱۳۷۰۰ تومان، مکالمه دریافتی دقیقه‌ای ۱۲۷۰۰ تومان، ارسال پیامک به شماره‌های ایرانی ۳۰۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۱۵۰ تومان محاسبه می‌شود که در تمامی موارد نسبت به متوسط تعرفه کمپین عرفه تا اربعین با کشور عراق تخفیف داده شده است.

  بسته‌های تماس و اینترنت ایرانسل برای اربعین ۱۴۰۲

  از طریق بسته‌های تماس و اینترنت ایرانسل برای اربعین می‌توانید به اپراتورهای کشور عراق (Zain و Asiacell) متصل شوید. برای فعال‌سازی خدمات رومینگ، قبل از سفر کد #۱*۱۱۱۱* را از سیم‌کارت خود شماره‌گیری یا به سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه کنید. برای فعال‌سازی خدمات رومینگ از طریق «ایرانسل‌من» لازم است ابتدا گزینه «حساب‌ من» را انتخاب کنید و سپس وارد قسمت «پروفایل» شوید و پس از آن در قسمت «رومینگ»، رومینگ را فعال کنید. ضمنا ایرانسل در ایران با شماره‌گیری #۱*۴۰* یک بسته ۱ گیگابایتی رایگان به زائرین می‌دهد.

  برای فعال‌سازی WiFi ایرانسل در مرز، ابتدا وای‌فای خود را روشن کنید. عدد ۱ را به سرشماره ۱۱۵۵ بفرستید تا رمز عبور برایتان ارسال شود.

  شما می‌توانید با شماره‌گیری کد #۳*۴*۱۱۱۱* (در ایران و عراق) تعرفه‌های تخفیفی ویژه ایام اربعین را  دریافت کنید.

  تعرفه مصرف آزاد زائرین مشترک ایرانسل در پیاده‌روی اربعین

  استفاده از اپراتورهای عراقی آسیاسل، زین و کورک

  وزیر ارتباطات عراق گفته است شرکت «سوپر سل» و «عراق سل»در جوار حرم ائمه اطهار (ع) در نجف و کربلا اینترنت رایگان ارائه خواهند کرد. غیر از این دو مورد می‌توان از سیم‌کارت‌های سه اپراتور آسیاسل، زین و کورک تلکام در عراق استفاده کرد که اعتبار یک ماه با شارژ اولیه متفاوت دارند.

  سیم‌کارت‌های آسیاسل پوشش‌دهی بهتری در عراق دارند و پس از آن کیفیت خدمات زین مناسب است که در جنوب عراق فعالیت می‌کند.

  قیمت سیم‌کارت عراقی چندان گران نیست و می‌توانید با حدود ۳۰ هزار تومان (یا کمتر) یک سیم‌کارت تهیه کنید و این سیم‌کارت‌ها بر اساس مدت زمان و مقدار شارژ اولیه قیمت متفاوتی دارند. بر همین اساس قیمت سیم کارت عراقی از هزار دینار (حدود ۳۵ هزار تومان) تا ۱۰ هزار دینار متفاوت است.

  اگر با سیم کارت عراقی با ایران تماس بگیرید دقیقه‌ای حدود ۳۰۰ دینار (تقریبا ۱۰ هزار تومان) باید پرداخت کنید.

  بعد از عبور از مرز می‌توانید سیم‌کارت‌های عراقی را خریداری کنید البته در ایران نیز بعضی شرکت‌ها این سیم‌کارت‌ها را  می‌فروشند اما پیشنهاد می‌کنیم سیم کارت را در عراق تهیه کنید زیرا در همانجا اموری مانند فعالسازی سیم‌کارت، تهیه و فعالسازی بسته مکالمه و اینترنت را هم انجام می‌دهند.

  اپراتورباقیمانده شارژبسته‌های اینترنتیتلفن پشتیبانی
  زین# ۱۰۰ *# ۳۲۱ *۱۰۷
  آسیا سل# ۱۳۳ *# ۲۹۹ *۳۳۳
  کورک تلکام# ۲۱۱ *# ۲۵۰ *۴۱۱

  فعال‌سازی رومینگ ایرانسل

  برای استفاده از سرویس رومینگ لازم است حتما قبل از سفر، سرویس رومینگ را با استفاده از یکی از دو روش زیر فعال کنید:

  • شماره‌گیری کد *۱۱۱۱*۱#
  • مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل‌من
  https://pvst.ir/fq3

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو