skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پلاس

نسرین ابویی نویسنده میهمان

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای واتس‌اپ

نسرین ابویی
نویسنده میهمان

۲۴ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۷ دقیقه

ابزارهای هوش مصنوعی برای واتس‌اپ

در عصر ارتباطات دیجیتال، هوش مصنوعی به یک تغییردهنده بازی تبدیل شده است. ابزارهای هوش مصنوعی در ساختار پیام‌رسان واتس‌اپ نحوه برقراری ارتباط را تغییر می‌دهد و ویژگی‌هایی مانند ربات‌های چت را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانند پاسخ‌ها را به صورت خودکار ارسال کرده، در مکالمات شرکت کرده و در حساب‌های کاربری کسب‌وکارها، خدمات به مشتریان ارائه کنند.

به گزارش پیوست، ابزارهای هوش مصنوعی مختلفی در پیام‌رسان واتس‌اپ مورد استفاده قرار گرفته است که امکانات مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد. این ابزار، قابلیت‌های گوناگونی را علاوه‌بر کاربران معمولی برای صاحبان کسب‌وکارها فراهم آورده است.

 هوش مصنوعی ویز (Wiz AI)

ویز یک ابزار هوش مصنوعی به کار رفته در واتس‌اپ است که ویژگی‌های مختلفی را برای بهبود تجربه کاربر در استفاده از این پیام‌رسان ارائه می‌دهد. این سرویس در واقع یک دستیار هوشمند است که به عنوان یک چت‌بات مشابه با رفتار انسانس عمل کرده و پاسخ‌های هوشمند را در مورد هر موضوعی به طور مستقیم در این پیام‌رسان ایجاد می‌کند.

برخی دیگر از ویژگی‌های هوش مصنوعی ویز عبارت است از:

 • کارکرد بر اساس ChatGPT و قابلیت درک هر نوع پیام متنی
 • قابلیت ارائه مکالمه رفت و برگشتی
 • قابلیت درک زبان طبیعی
 • دارای پایگاه دانش گسترده

ویز یک ابزار هوش مصنوعی برای واتس‌اپ

مسنجر پیپل (MessengerPeople)

مسنجر پیپل یک ابزار هوش مصنوعی واتس‌اپ است که به طور ویژه برای شرکت‌های متوسط ​​و بزرگ طراحی شده است. این ابزار به دلیل رابط کاربر پسند و سهولت استفاده از آن مورد استقبال قرار گرفته است. به علاوه کاربران به‌ویژه کاربرانی که از این پیام‌رسان برای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند می‌توانند به کمک این ابزار مکالمه‌ای بصری‌تر و حرفه‌ای‌تر با مشتریان خود ایجاد کنند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این ابزار قابلیت آن در جمع‌آوری مشخصات کاربر است. حین تعامل میان کاربران اطلاعات آنها ذخیره می‌شود و به‌صورت اطلاعاتی معنادار می‌توان از آنها در جهت‌دهی مکالمات بعدی استفاده کرد. این ویژگی به کسب‌‌وکارها اجازه می‌دهد تا نیازهای مشتریان خود را بهتر درک کنند، پاسخ‌های ارائه شده به آنها را بر اساس همین نیازها تنظیم کنند و تجربه کلی مشتری را بهبود دهند.

سایر ویژگی‌های مسنجر پیپل شامل موارد زیر است:

 • رابط کاربر پسند
 • عملکرد تخصیص تیکت
 • توانایی ایجاد جریان‌های مکالمه به صورت معنادار

WATI

WATI که از نام WhatsApp Business API گرفته شده، یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای خودکارسازی فرآیندهای بازاریابی، فروش، خدمات و پشتیبانی مشتریان طراحی شده است. این ابزار توسط برندهای بیش از ۷۸ کشور مورد استفاده قرار گرفته و آن را به یک راه حل جهانی برای مشاغل تبدیل کرده است. این ابزار به کسب‌وکارها کمک می‌کند ارتباطات از طریق واتس‌اپ را ساده کرده و تعامل با مشتری را بهبود بخشند.

WATI یک پلتفرم بر مبنای هوش مصنوعی برای واتس‌اپ

برخی دیگر از ویژگی‌های برتر WATI عبارت است از:

 • صندوق ورودی مشترک برای تیم
 • امکان ارسال پیام‌های گسترده و انبوه
 • اعلان‌ها یا نوتیفیکیشن‌های سفارشی
 • چت‌بات بدون کد

اسک روبوت (AskRobot)

اسک روبوت یک ابزار چند قابلیتی هوش مصنوعی مورد استفاده در واتس‌اپ است که طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد. این فناوری به شما این امکان را می‌دهد که سال بپرسید و بلافاصله پاسخ‌های دقیقی دریافت کنید. این ابزار هم‌چنین امکان تولید تصاویر را برای کاربران فراهم می‌کند.

برخی دیگر از ویژگی‌های برتر اسک روبوت شامل موارد زیر است:

 • ارائه موتور جست‌وجو
 • امکان مرور سوالات افراد دیگر و پاسخ‌های ارائه شده به آنان توسط کاربران
 • امکان فیلتر کردن سوالات بر اساس دسته‌بندی
 • ارائه بایگانی سوالات و لیستی از پرطرفدارترین سوالات

 آن‌وویس (Unvoice)

آن‌وویس یک ابزار هوش مصنوعی واتس‌اپ است که در تبدیل پیام‌های صوتی به متن کاربرد دارد. این قابلیت می‌تواند به ویژه برای کاربرانی که خواندن پیام‌ها را به گوش دادن ترجیح می‌دهند یا برای کسانی که به خاطر موقعیتشان نمی‌توانند به پیام‌های صوتی گوش دهند مفید باشد.

این ابزار در یک فرآیند سه مرحله‌ای کار می‌کند. اولین قدم این است که به سادگی پیام صوتی خود را به ربات فوروارد کنید. سپس پیام رونویسی شده خود را در چت تحویل می‌گیرید. پس از آن، می‌توانید پیام‌ها را بخوانید، به اشتراک بگذارید یا بایگانی کنید.

هلپ لاما (Helplama)

هلپ لاما یک ابزار قدرتمند هوش مصنوعی واتس‌اپ است که با ارائه چت‌بات به خودکارسازی فرآیند ارائه خدمات مشتریان کمک می‌کند. هم‌چنین به پرسش‌ها پاسخ می‌دهد تا تیم خدمات مشتریان شرکت، فرصت تمرکز روی کارهای پیچیده‌تر را داشته باشند.

سایر ویژگی‌های هلپ لاما عبارت است از:

 • ارائه اطلاعات لازم به مشتریان
 • قابلیت رسیدگی به حجم بالایی از سوالات به طور هم‌زمان

ترنسکرایب می (TranscribeMe)

ترنسکرایب می یک ابزار هوش مصنوعی دیگری با قابلیت‌هایی منحصر به فرد است. این سرویس پیام‌های صوتی واتس‌اپ و تلگرام را به متن تبدیل می‌کند و ابزاری عالی برای کسانی است که خواندن را به گوش دادن به پیام‌های صوتی ترجیح می‌دهند. این ابزار هم‌چنین امکان ترجمه و انتخاب زبان را در زمان واقعی ارائه می‌دهد. کسب‌‌وکارهایی که در چندین کشور فعالیت می‌کنند، می‌توانند از ترنسکرایب می برای اطمینان از ارتباط شفاف و مؤثر با مشتریان دارای زبان‌های مختلف استفاده کنند.

برخی دیگر از ویژگی‌های برتر ترنسکرایب می موارد زیر را شامل می‌شود:

 • ابزاری همه کاره برای ارتباطات چند زبانه
 • قابلیت ذخیره یا عدم ذخیره صدا

 وات جی پی تی (WhatGPT)

وات جی پی تی یک دستیار هوش مصنوعی برای واتس‌اپ است که به منظور تسهیل فرآیند سوال پرسیدن توسط مشتریان و ارائه پاسخ در زمان واقعی طراحی شده است. هدف این سرویس بهبود تجربه مشتریان در زمان دریافت خدمات شرکت از طریق واتس‌اپ است. این مزیت با ادغام قابلیت‌های مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی امکان‌پذیر شده است.

وات جی پی تی با ارائه پیشنهادات برای دادن پاسخ سریع به کاربران، نیاز به تایپ زیاد را کاهش می‌دهد. هم‌چنین برای کسب‌‌وکارها به عنوان ابزاری برای ارائه اطلاعات فوری و دقیق به مشتریان عمل می‌کند و در نتیجه تعامل کلی با مشتری را بهبود می‌دهد.

وات جی پی تی یک دستیار هوش مصنوعی برای واتس‌اپ

سایر قابلیت‌های وات جی پی تی عبارت است از:

 • ارائه پیشنهادات برای پاسخ‌های سریع به مشتریان
 • بهبود تجربه کاربر در واتس‌اپ با عملکردهای تقویت شده با هوش مصنوعی
 • ایجاد لینک‌های وب برای تحقیقات عمیق در واتس‌اپ

وات اوتو (WhatAuto)

وات اوتو این ابزار هوش مصنوعی بر خودکارسازی و اتوماسیون تمرکز دارد. این سرویس در واقع برای پاسخگویی خودکار به پیام‌ها طراحی شده است. بنابراین برای کسب‌وکارهایی که حجم بالایی از درخواست‌ها را دریافت می‌کنند، انتخابی عالی است. این سرویس را می‌توان برای ارسال پاسخ‌های خاص بر اساس محتوای پیام‌های دریافتی سفارشی کرد. این ابزار به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا پاسخ‌های فوری مربوط به خدمات مشتری را حتی خارج از ساعات کاری ارائه دهند.

سایر ویژگی‌های برتر وات اوتو:

 • ایده‌آل برای ارسال پیام با حجم بالا
 • قابلیت ارائه پاسخ‌های خودکار و قابل تنظیم
 • قابلیت ادغام با گوگل کلاد، وب سرویس آمازون، یا سرور ابری شخصی کاربر

وابلس (Wablas)

وابلس یک دروازه API برای واتس‌اپ است که خدماتی مانند ارسال و دریافت پیام، اعلان‌ها یا نوتیفیکیشن‌ها، زمان‌بندی کارها، یادآوری‌ها، رهگیری و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. به علاوه طیف وسیعی از نیازهای کسب‌وکارها از جمله پاسخ‌دهی خودکار، چت زنده، ساعات کاری و موارد دیگر در این ابزار وجود دارند.

برخی دیگر از ویژگی‌های برتر وابلس عبارت است از:

 • پاسخگوی خودکار
 • قابلیت چند عاملی
 • برچسب‌های نامحدود
 • روتاتور واتس‌اپ یا افزونه چت

ابزارهای هوش مصنوعی به‌کار گرفته شده در واتس‌اپ در فرایند ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان خود تحول بزرگی ایجاد کرده‌اند. این ابزارها طیف وسیعی از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد که می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند خدمات مشتری خود را خودکارسازی کنند، تعامل با مشتری را بهبود بخشند و عملیات خود را ساده‌تر کنند. چه شما صاحب یک کسب‌و کارکوچک باشید، یا یک شرکت بزرگ یا حتی یک کاربر معمولی ابزار هوش مصنوعی در واتس‌اپ می‌تواند خدمات سودمند و امکانات مفیدی را در راستای نیازها و انتظارات شما از یک پیام‌رسان کاربردی ارائه دهد.

https://pvst.ir/g5j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو