skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سبد سرمایه‌گذاری طلا و رمزارز بینوست در تترلند فهرست شد

۱۵ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

طلا رمزارز تترلند بینوست

شروع همکاری دو شرکت بینوست و تترلند باعث شد امکان سرمایه‌گذاری در سبد‌ BDefi بینوست برای کاربران صرافی تترلند فراهم شود. در ادامه این همکاری، این دو مجموعه از فهرست شدن سبد دیگری با نام BGC خبر داده‌اند که دارایی‌های موجود در این سبد شامل ترکیبی بهینه از طلا و رمزارز است.

به گزارش روابط عمومی تترلند، همکاری دو شرکت بینوست و تترلد از ابتدا خرداد ماه سال جاری آغاز شده است. این همکاری با هدف افزایش دسترسی افراد به سبد‌های سرمایه‌گذاری انجام شده است و به همین منظور، در اوایل مرداد ماه سبد سرمایه‌گذاری کم ریسک BGC در تترلتد فهرست شده است.

سبد BGC شامل ترکیبی بهینه از دارایی‌های طلا و رمزارز می‌شود. این ترکیب باتوجه به نوسان بالای رمزارز و همبستگی کم با طلا، با نسبتی بهینه درکنار طلا به عنوان یک دارایی امن و کم نوسان در نظر گرفته شده است. سبد BGC به کاربران کمک می‌کند تا از نوسان‌های زیاد رمزارزها در امان باشند و در عین حال از روند کلی بازار بهره‌مند شوند.

گفتنی است که شرکت بینوست سبد BGC در تترلند را با استفاده از استراتژی‌های کم ریسک مدیریت می‌کند. از جمله ویژگی‌های مهم سرمایه‌گذاری در این سبدها، نقدشوندگی بالا است. به این معنی که کاربران می‌توانند در هر زمان، واحدهای خریداری شده خود را در تترلند بفروشند.

همچنین براساس اعلام روابط عمومی تترلند، واحدهای خریداری شده به‌دست کاربران، آفلاین و در کیف‌پول‌های سرد تترلند نگهداری می‌شوند.

https://pvst.ir/fmk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو