skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهام «توسن‌تکنو» چهارشنبه عرضه می‌شود

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۸ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد معاملاتی «فن‌افزار» روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ به‌صورت ترکیبی عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش پیوست، سهام این شرکت در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ توسط هیات پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس، پذیرفته شد و قرار است در ۲ مرحله عرضه شود. قیمت هر سهم ۱۱ هزار و ۶۳۳ ریال ارزش‌گذاری شده است.

طبق اعلام فرابورس، تعداد کل سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون سهم است که از این تعداد ۱۸۰ میلیون سهم، معادل ۱۲ درصد از کل سهام شرکت قابل عرضه است.

سهام شرکت توسن‌تکنو در مرحله اول، ۴ درصد از کل سهام شرکت، معادل ۶۰ میلیون سهم به سرمایه‌گذاران واجد شرایط از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط (به روش حراج) و در مرحله دوم، ۸ درصد از کل سهام شرکت، معادل ۱۲۰ میلیون سهم به سایر سرمایه‌گذاران (به روش قیمت ثابت) عرضه خواهد شد.

حداکثر تعداد سهم قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی در مرحله اول ۲ میلیون سهم است و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم، ۳۰۰ سهم است.

در نشست خبری‌ای که این شرکت در ۳۱ تیر ماه سال جاری برگزار کرد، مدیران این شرکت پیش‌بینی کردند درآمد توسن تکنو در سال مالی جاری به بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

https://pvst.ir/fjl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو