skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کالج تپسل دوره جامع گوگل آنالیتیکس۴ را برگزار می‌کند

۷ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کالج تپسل از ۱۷ مرداد تا ۱۰ مهرماه با همکاری ایسمینار، دوره جامع گوگل آنالیتیکس۴ (GA4) را برگزار می‌کند. شرکت‌کنندگان در این دوره دو ماهه، آنالیتیکس را با اسکریپت‌نویسی در انواع پلتفرم‌های وب و موبایل با زبان‌های مختلف خواهند آموخت.

 به گزارش روابط عمومی تپسل،  هدف تپسل از برگزاری این دوره، ارائه آموزشی جامع و کاربردی از گوگل آنالیتیکس۴ (GA4) و درک منطق فنی عملکرد آن است. در این دوره ۲۰ ساعته که در هشت جلسه برگزار می‌شود، نکات آموزشی برای زیرساخت‌های مختلف و متنوع مانند انواع وب سایت‌های آماده مثل WordPress, PrestaShop, Magento، انواع وبسایت‌های اختصاصی مثل React, Vue, Html، انواع برنامه‌های موبایل مثل Android, Ios, Flutter آموزش داده خواهند شد.

از سوی دیگر، تمامی نکات با استفاده از حسابی با داده‌های واقعی آموزش داده می‌شوند و تمام مباحث این دوره کاملا فنی، عملی و تجربه محور و با بررسی پروژه‌های اجرا شده متنوع خواهد بود.

در پایان دوره گوگل آنالیتکس۴ نیز مدرک رسمی کالج تپسل به شرکت‌کنندگان داده می‌شود و افراد برگزیده این دوره به عنوان کارشناس فنی به سازمان‌های معتبر معرفی می‌شوند. شرکت کنندگان واجد شرایط نیز می‌توانند با بورسیه تحصیلی در این دوره شرکت کنند.

یزدان مرادی، متخصص حوزه مارکتینگ و بیش از ۶ سال است که در زمینه پرفورمنس مارکتینگ با تمرکز بر آنالیتیکس، سئو، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی فعالیت می‌کند و تدریس در این دوره را برعهده خواهد داشت.

بورسیه‌های مختلف کالج تپسل

کالج تپسل شرایطی را فراهم کرده است تا علاقه‌مندان واجد شرایط برای شرکت در دوره جامع گوگل آنالیتیکس ۴، بورسیه و کمک هزینه آموزشی دریافت کنند. چنانچه شرکت‌کنندگان بخشی از گروه‌های سازمانی و شرکتی، دانشجویان و فریلنسرهای حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند می‌توانند درخواست خود را از طریق این فرم ثبت‌نام، انجام دهند.  علاوه بر این، ثبت‌نام گروهی در دوره گوگل آنالیتیکس۴ نیز شامل تخفیف خواهد بود و به ازای هر سه نفر ثبت‌نام، شرکت‌کنندگان می‌توانند یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دریافت کنند.ثبت‌نام زودهنگام تا تاریخ ۹ مرداد نیز شامل تخفیفی ۷۰ درصدی خواهد بود.

علاقمندان همچنین می‌توانند برای مشاهده دقیق سرفصل‌های این دوره به صفحه دوره جامع آنالیتیکس۴ در ایسیمینار مراجعه کنند.

https://pvst.ir/fjg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو