skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت ابر دراک

۱۲ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۰ تیر ۱۴۰۲

 ابر دراک با راه‌اندازی خدمات خود در یک دیتاسنتر جدید ظرفیت ارائه سرویس‌های محاسبات ابری خود را ۳۵ درصد افزایش داد.

به گزارش روابط‌عمومی ابردراک، افزایش ظرفیت زیرساختی این شرکت ابری با ارائه خدمات ابردراک در دیتا سنتر پیام شاتل در کرج،  پس از سرمایه‌گذاری جدید در این شرکت در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ صورت گرفت.

این سرمایه‌گذاری انجام شده در بخش زیرساخت با توجه به افزایش تقاضای کاربران سرویس‌های ابری ابردراک، جهت ارائه سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری و سرور ابری صورت گرفت.

 براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این مرکز داده، ارائه سرویس‌هایی مانند فضای ذخیره‌سازی با بهره‌گیری از SSD Enterprise  و آخرین نسل های سرورهای اَبری پیش بینی شده است تا بتواند در قالب راهکارهای ویژه سازمانی، جدیدترین نسل سرورهای ابری خود را با بالاترین کیفیت تبادل داده و SLA ممکن را در اختیار کاربران قرار دهد.

افزایش ظرفیت ابر دراک از ابتدای سال گذشته آغاز شده است. اَبر دراک از ابتدای سال ۱۴۰۱ با هدف ارائه زیرساخت اَبری چند منطقه‌ای (Multi Region) تصمیم به راه‌اندازی پنج مرکز داده در شهرهای شیراز، کرج، تهران و تبریز گرفت و در مسیر اجرای یک برنامه دو ساله توسعه زیرساخت، قرار دارد. راه‌اندازی سایت کرج که دومین سایت از پنج سایت برنامه‌ریزی شده است، گامی دیگر در اجرای برنامه توسعه زیرساخت اَبر دراک محسوب می‌شود. با راه‌اندازی این سایت جدید پردازشی، بیش از ۵۰ درصد این برنامه در کمتر از یک سال اجرایی شده است.

زیرساخت ابردراک شبکه‌ای از نقاط توزیع‌شده در سراسر دنیا است که امکان ارائه سرویس‌هایی از جمله شبکه توزیع محتوا، سرور ابری و فضای ذخیره‌سازی ابری را برای کسب و کارهای آنلاین مهیا کرده است. مراکز داده سرویس رایانش ابری شبکه‌ی اَبر دِراک در پنج دیتاسنتر داخلی و چهار دیتاسنتر خارج از ایران مستقر شده‌اند و پاسخگوی نیازهای زیرساختی کسب‌و‌کارهای حوزه های فینتک، سلامت و آموزش که با چالش‌هایی نظیر مقیاس‌پذیری و رشد سریع و تامین امنیت مواجه هستند، خواهند بود.

https://pvst.ir/fbm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو