skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توافقنامه همکاری فاوا رضوی با فینوداد بانک ملی

۱۱ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

شرکت فناوران نوآور سداد(فینوداد) به عنوان مرکز نوآوری بانک ملی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی با هدف ارائه خدمات نوآور و تسهیل‌کننده به زائران حرم امام رضا(ع) تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد)، تفاهم‌نامه همکاری شرکت فینوداد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی در خصوص همکاری مشترک راه‌اندازی آکادمی فناوری نوین، سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌ها، هدایت و تجمیع تراکنش‌ها، زنجیره تامین،‌ طرح جامع زائر و همکاری‌های دیگر به امضای مدیران عامل شرکت فینوداد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی رسید.

سید امیر حسین شبیری مدیرعامل فینوداد در این رابطه گفت: این تفاهم‌نامه با هدف فعال‌سازی توانمندی بانک ملی درحوزه ارائه خدمات با رویکرد فناوری‌ مالی به آستان قدس و استفاده از بازار و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعلی که در آستان وجود دارد امضا شده است. مجموعه فینوداد به عنوان مرکز نوآوری بانک ملی با هدف تزریق نوآوری فینتکی به سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مختلف باپشتوانه بانک ملی فعالیت می‌کند؛ آستان قدس نیز به عنوان یکی از سازمان‌های مهم کشور که با ۳۰ میلیون زائر ارتباط دارد.

او ادامه داد:‌ درواقع با این هدف ما تصمیم گرفتیم که یک سری خدمات خاص مبتنی بر فناوری و نوآوری را از سمت بانک ملی به آستان قدس ارائه دهیم. قطعا راه‌اندازی سوپر اپلیکیشن خدمات‌دهی به زائران حرم رضوی، همکاری در حوزه‌های فناوری مانند هوش مصنوعی و بلاک‌چین در دستورکار طرفین است و انشاالله که بتوانیم تجربه بهتری با همکاری آستان برای زائران حرم رضوی به همراه بیاوریم که سفر لذت‌بخشی به مشهد را تجربه کنند و بتوانند سرویس‌های بهتر و متنوع‌تری را دریافت بکنند.

همچنین مهرداد تقی‌زاده‌ حریریان مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره شرکت فناوری اطلاعات وارتباطات رضوی (فاوا رضوی) گفت: این تفاهم‌نامه در راستای همکاری و مشارکت هر دو مجموعه در حوزه‌های دانشی و فناوری‌های مالی، بیمه و خدمات قابل ارایه دو شرکت منعقد گردیده است.

تقی‌زاده اضافه کرد: در خصوص خدمات نوآورانه امید است از ظرفیت‌های زیرساخت، نرم‌افزاری و… هر دو مجموعه جهت توسعه و ارائه خدمات با سطح بالاتر به مشتریان و شرکت‌های دریافت‌کننده خدمات، استفاده شود. چشم‌اندازی در خصوص ایجاد و تعریف پروژه‌های در ارائه خدمات والاتر به مشتریان هر سطح از خدمت متصور هستیم.

او افزود: در خصوص ارائه خدمات به زائران محترم امام رضا (ع) برنامه توسعه‌ای از قبیل ایجاد خدمات منحصر‌به‌فرد به زوار گرامی از لحظه تصمیم جهت شرف‌یاب شدن به شهر مقدس مشهد، تهیه برنامه سفر، حضور در شهر مشهد و دریافت خدمات مورد انتظار و لازم و بازگشت به مبدا در دستور کار با توجه به ظرفیت‌های طرفین قرارداده شده است. مواردی از قبیل راه‌اندازی آکادمی تخصصی مشترک طرفین، بررسی و سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها، ایجاد باشگاه مشتریان منحصر به فرد طرفین، توسعه محصولات نوآورانه از موارد سرفصل این تفاهم‌نامه است که با توجه به تایید طرفین در دستورکار قرار داد.

https://pvst.ir/fb4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو