skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

با یک شرکت درون‌گرای بانکی بهتر آشنا شوید؛ از سختانه تا مفاخر

سمانه سمیع تحریریه

۳ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱۳ دقیقه

شماره ۱۱۳

توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی زمینه کاری: تولید و تامین سخت‌افزار، نرم‌افزار و تجهیزات بانکی نیروی انسانی: ۳۰۰ نفر سال تاسیس: ۱۳۷۶   شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی شرکت ماموریتی بانک صادرات است که در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید، تامین، پشتیبانی و بهره‌برداری سخت‌افزار، نرم‌افزار و تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز در موسسات بانکی مالی، تاسیس شد. شرکت پدیدآوران سخت‌افزار خوارزمی، شرکت شبکه گستران خوارزمی و شرکت راهکارهای فناوری غزال دامون هم از شرکت‌های زیرمجموعه خوارزمی هستند که هر یک در زمینه‌های تولید سخت‌افزار، پشتیبانی شبکه و تامین تجهیزات در کنار خوارزمی مشغول فعالیت‌اند. گرچه خوارزمی در ابتدا یک شرکت ماموریتی و دستوری از جانب بانک صادرات بوده است اما در سال‌های اخیر و با توسعه بازار حوزه ICT ایران، دامنه فعالیت‌های خوارزمی نیز گسترده شده و طی سال‌های متوالی ماموریت‌ها و اهداف این مجموعه تغییر کرده است. [caption id="attachment_167678" align="alignright" width="150"] علی چهارلنگی مدیرعامل[/caption] علی چهارلنگی حالا مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی است. او حدود یک سال است که به خوارزمی پیوسته و با اینکه زمان زیادی از این موضوع نمی‌گذرد توانسته است عملکرد مناسبی در فرایند بورسی و مالی این مجموعه رقم بزند: «از ابتدای فعالیت خوارزمی در کنار این مجموعه نبوده‌ام و طبیعتاً نمی‌توانم به تعریف تمام اهداف اولیه تاسیس این شرکت مسلط باشم، اما امری که بدیهی به نظر می‌رسد این است که اهداف اولیه خوارزمی طی سال‌های متوالی فعالیتش تغییر کرده است. در واقع خوارزمی برای تامین تجهیزات سخت‌افزاری بانک صادرات شکل گرفته و تجهیزات و نگهداری محصولات بانکی صادرات اولین ماموریت ماست. اما در اصل ما همچنان با همه تغییرات روی همان حوزه فروش، تامین تجهیزات، پشتیبانی و نگهداری که قصد اصلی تشکیل شرکت بوده متمرکزیم و در ماهیت تغییر زیادی در این مساله اتفاق نیفتاده است.» خوارزمی طی ۲۵ سال فعالیت خود بزرگ‌تر شده و حالا فعالیت‌های شرکت به بانک صادرات منتهی نمی‌شود...

شما وارد سایت نشده‌اید. برای خواندن ادامه مطلب و ۵ مطلب دیگر از ماهنامه پیوست به صورت رایگان باید عضو سایت شوید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۱۱۳ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۱۱۳ پیوست
دانلود نسخه PDF
https://pvst.ir/f7b
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  یک دیدگاه

  1. با سلام.
   من حدودا ۸ ماه پیش توی این شرکت … کار می کردم.
   همین آقای مسئله گو که شما مطلب نوشتید به تمام معنا نابود کرده. جوری که مجبور شدن از مجموعه خوارزمی حذفش کنن ولی چون پارتیش خیلی کلفته مدیر عامل شرکت پاسخ کردنش برای رزومه سازی.
   ولی آقای چهارلنگی یه دونه هست،انسان،شریف و با فکر.

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو