skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حضور کنسول بازی ابری پلی پاد در نمایشگاه الکامپ

۳ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کنسول بازی ابری پلی‌ پاد (پروژه کلاد گیمینگ) شرکت آلفا امسال در نمایشگاه الکامپ با بازی‌های متنوع حضور خواهد داشت.

به گزارش پیوست، این پروژه بستری ابری برای اجرای بازی‌های ویدئویی و اولین پروژه Cloud Gaming در خاورمیانه است. در غرفه پلی پاد کاربران ضمن آشنایی با این پروژه با حضور در لیگ فیفا امکان شرکت در مسابقات آنلاین فوتبال را خواهند داشت.

شمیم شرافت استراتژیست پلی‌پاد درباره غرفه پلی‌پاد در نمایشگاه الکامپ گفت: درغرفه امسال پلی‌پاد، هرروز به‌صورت رایگان لیگ فیفا برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنیم و به سه برنده اول جایزه می‌دهیم. همچنین ما انواع بازی‌های تک‌نفره و آرکید هم برای بازدیدکنندگان تدارک دیدیم.

شرافت ادامه داد: تمام بازی‌های پروژه کلاد گیمینگ در بستر ابر اجرا می‌شوند و نیاز به هیچ سخت‌افزار خاصی نداشته و از طریق سرویس‌های ابری اجرایی می‌شوند. علاوه بر بازی و مسابقات ما میزبان برخی چهره‌های مطرح حوزه گیم هم در غرفه پلی پاد خواهیم بود.

شرافت تاکید کرد که بازی‌های تک‌نفره، گروهی و لیگ فیفا هیچ محدودیت سنی ندارند و همه افراد می‌توانند بازی کنند.

پلی پاد اولین کنسول بازی ابری خاورمیانه است و تا قبل از پلی‌پاد بسیاری از شرکت‌های دنیا هنوز کنسول‌های ابری خود را عرضه نکرده بودند.

شرافت با اشاره به تعداد کاربران گفت: پلی‌پاد بیش از ۵۰۰ هزار کاربر دارد و فراهم کردن امکان اجرای بازی بدون سخت‌افزارهای گران و پیشرفته تنها بر بستر ابری در کشور کار آسانی نیست. کاربران پلی پاد می‌توانند از طریق سیستم ضعیف یا گوشی اندروید خود بازی‌های روز دنیا را اجرا کنند.

https://pvst.ir/f8d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو