skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کلاس‌های دانشگاه تهران با نرم‌افزار کنترل می‌شوند

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرده است که از مهر ماه سال جاری شیوه نظارت بر کلاس‌های این دانشگاه تغییر می‌کند و کنترل کلاس‌ها به صورت سیستمی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، معاون آموزشی این دانشگاه از تغییر شیوه نظارت بر روند تشکیل کلاس‌ها در دانشگاه تهران از مهر ماه ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: نظارت بر روند تشکیل کلاس‌ها و حضور دانشجویان جزو وظایف ذاتی معاونت آموزشی است. نرم‌افزاری را با هدف پایش وضعیت تشکیل کلاس‌های درس، در سامانه گلستان آماده کرده‌ایم که تست‌های اولیه لازم از عملکرد آن صورت گرفته است. بنابراین امیدواریم کنترل کلاس‌ها از مهر ماه ۱۴۰۲ به صورت سیستمی انجام گیرد.

محمود کمره‌ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران در دهمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران گفت: به سامانه سپردن فعالیت‌ها در حوزه آموزش باعث می‌شود که سیستم چابک‌تر و سریع‌تر پیش برود و مشکلات آموزشی دانشجویان مستقیم‌تر و سریع‌تر حل شود.

معاون آموزشی دانشگاه تهران با اشاره به سامانه‌های آموزشی فعال در دانشگاه تهران، افزود: سامانه پاد، مرتبط با ارتقا و تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه تهران تا نیمه تابستان راه‌اندازی می‌شود و به این ترتیب فرآیند ارتقای اعضای هیات علمی نیز سامانه‌سپاری می‌شود.

https://pvst.ir/f42

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو