skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توکن‌های جدید صرافی ارزدیجیتال رمزینکس معرفی شدند

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

توکن‌های جدید صرافی ارزدیجیتال رمزینکس

توکن‌های جدید صرافی ارزدیجیتال رمزینکس معرفی شدند. این ارزها شامل توکن‌های آرپانتورک (ARPA)، ریفاند کوین (Refund)، سینتتیکس (Synthetix)، باب (BOB) و دائو میکر (DAO Maker) هستند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، پنج ارز در نیمه خردادماه به رمزینکس اضافه شده‌اند که شامل موضوعات مختلفی از جمله دیفای و میم‌کوین‌ها می‌شوند.

سینتتیکس (Synthetix)

سینتتیکس به عنوان یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi)، روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. از پروژه تجارت دارایی‌های مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کند. به این ترتیب امکان معامله دارایی‌های مصنوعی (Synths) در صرافی Synthetix، ممکن می‌شود. همچنین می‌توان از این دارایی‌ها به عنوان وثیقه برای استقراض سایر ارزهای دیجیتال استفاده کرد. توکن Synthetix که با نام SNX شناخته می‌شود، ارز بومی شبکه Synthetix است و می‌توان از آن برای عملکردهای وثیقه، حاکمیت و پاداش برای کاربران این شبکه، استفاده کرد.

آرپانتورک  (ARPA)

آرپا چین، یک شبکه محاسباتی حفظ حریم خصوصی مبتنی بر بلاک‌چین است که هدف آن فعال کردن اجرای قراردادهای هوشمند خصوصی و به اشتراک گذاری امن داده‌ها اعلام شده است. این پروژه به دنبال حل مسئله حریم خصوصی داده‌ها در عصر دیجیتال با ارائه بستری است که در آن اطلاعات حساس را می‌توان به صورت ایمن پردازش و بدون خطر قرار گرفتن در معرض اشخاص غیرمجاز، به اشتراک گذاشت. ARPA Chain  از فناوری‌های رمزنگاری پیشرفته مانند محاسبات چند جانبه (MPC) و محاسبات چند جانبه ایمن  (SMPC) برای انجام محاسبات پیچیده روی داده‌های رمزگذاری‌شده و در عین حال، حفظ حریم خصوصی طرف‌های درگیر استفاده می‌کند. این امکان به اشتراک‌گذاری امن و کارآمد داده‌ها، بدون افشای هیچ گونه اطلاعات حساسی فراهم می‌کند. توکن آرپا (ARPA)، ارز رمزنگاری شده بومی شبکه زنجیره ARPA است که برای سهام‌داری، هزینه‌های تراکنش و سایر عملکردهای حاکمیتی در اکوسیستم استفاده می‌شود.

ریفاند کوین  (RefundCoin)

ریفاند‌کوین، به عنوان یک میم‌کوین پس تجربه رشد انفجاری قیمت هر واحد، محبوب شده است. این توکن، بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. براساس داده‌های وب‌سایت RefundCoin، توکن RFD و پروژه مرتبط با آن برای اهداف آموزشی، سرگرمی و تجربی در نظر گرفته شده‌اند.  RFD توسط Blur.Eth راه‌اندازی شده است، که کیف پول او در سراسر توییتر به عنوان یک نهنگ برتر شناخته شده است.

دائو میکر (DAO Maker)

دائو میکر پلتفرمی مبتنی بر بلاک‌چین است که طیف گسترده‌ای از خدمات برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های جذب سرمایه با استفاده از فروش توکن، ارائه می‌دهد. توکن DAO Maker که با نام DAO شناخته می‌شود، توکن بومی پلتفرم DAO Maker است که از آن می‌توان برای تسهیل جمع‌آوری سرمایه، مدیریت و سایر عملکردها در اکوسیستم استفاده می‌شود. این توکن که در رتبه ۱۶۲ باراز ارزهای دیجیتال قرار دارد، در بین توکن‌های صرافی ارز دیجیتال رمزینکس روی شبکه اتریوم قابل انتقال است.

باب  (BOB)

باب یک ربات هوش مصنوعی در توییتر است و از روی میم‌کوین محبوب pepe ساخته شده است. این توکن اتریومی برای توسعه ربات BOB ساخته شده است. توکن باب پس از دریافت توجه ایلان ماسک رشد قابل توجهی را تجربه کرد و همچنین صرافی باب سواپ به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، از پلتفرم‌های وابسته به این هوش مصنوعی است.

https://pvst.ir/f2o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو