skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اختتامیه رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای برگزار شد

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همزمان با برگزاری اختتامیه نخستین رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای توسط همراه اول، از تیم‌های منتخب تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، نخستین رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای روز گذشته (۹ خرداد) به همت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و با هدف شناسایی استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها و تیم‌های فعال و صاحب ایده در حوزه‌های تخصصی این رویداد برگزار شد.

معرفی ظرفیت‌های همکاری مشترک به ویژه در حوزه ارائه APIهای تخصصی و خدمات زیرساخت دیجیتال به فعالان حوزه بازی و سرگرمی رسانه‌ای، شناسایی و احصاء نیازهای فعالان اکوسیستم سرگرمی و بازی به ظرفیت‌های بالقوه اپراتور اول تلفن همراه کشور و شرکت‌های وابسته همراه اول از جمله محورهای این حضور بود.

همچنین ظرفیت‌سازی به ویژه در حوزه منابع انسانی و جایگاه‌یابی «کری گیم» همراه اول به عنوان یک بازیگر جدی در اکوسیستم بازی و سرگرمی کشور و شناسایی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری از طریق بازوهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر این اپراتور از جمله دیگر رویکردها بود.

وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در آیین اختتامیه این رویداد ضمن اشاره به ضرورت ورود اپراتورهای ارتباطی به عرصه نوآوری برای رفع نیازمندی‌های فناورانه و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید، به تشریح ماموریت‌های اصلی بخش نوآوری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول پرداخت و برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های نوآوری انجام شده در این مرکز را معرفی کرد.

او با تاکید بر اهمیت حوزه بازی‌سازی در کشور، مهم‌ترین دلایل و اهداف برگزاری رویداد ایده‌پردازی در حوزه گیم را نیز بیان کرد.

همچنین در این رویداد مدیر کری‌گیم همراه اول به معرفی این مجموعه و ماموریت‌های اصلی آن و ارائه گزارشی از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در بازی‌های منتخب این رویداد پرداخت.

در پایان این برنامه از ۸ تیم‌ برگزیده در سه بخش پلتفرم‌های نوآورانه حوزه بازی و سرگرمی، بازی‌های توسعه داده شده و ایده‌پردازی در حوزه بازی‌ تقدیر به عمل آمد و جوایز نقدی به آنها اعطا شد.

https://pvst.ir/f1h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو