skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ویژگی‌های احتمالی iOS 17 را در یک ویدیو مفهومی بهتر ببینید

۳ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ویژگی‌های احتمالی iOS 17

شایعات زیادی درمورد ویژگی‌های احتمالی iOS 17 منتشر شده و آیفونی‌ها برای معرفی نسخه جدید سیستم عامل گوشی‌های اپل که دو هفته دیگر در مراسم WWDC انجام می‌شود انتظار می‌کشند. نیکولاس گیگو، یوتوبری که اخبار اپل را پوشش می‌دهد یک ویدیو مفهومی از تمام ویژگی‌های سیستم عامل جدید اپل را منتشر کرده است.

به گزارش پیوست، کمتر از دو هفته تا مراسم WWDC 2023 باقی است و دیگر خبر چندانی از درز اطلاعات جدید نیست. در یک ماه گذشته اطلاعات مختلفی منتشر شده که نشان می‌دهد اپل در نسخه جدید سیستم‌عامل آیفون بیشتر از ظاهر و قابلیت‌های جدید برروی بهبود عملکرد تمرکز کرده است.

ویدیو مفهومی زیر شایعات منتشر شده درمورد iOS 17 را برای شما به تصویر می‌کشد.

در ادامه ویژگی‌های احتمالی iOS 17 که در این ویدیو مفهومی به آنها اشاره را با هم بررسی می‌کنیم.

تغییر ظاهر Control Center

کنترل سنتر در سیستم‌عامل جدید کوپرتینویی‌ها احتمالا با تغییر ظاهری به چیزی شبیه به اپلیکیشین Home تغییر شکل می‌دهد.

تغییر کنترل سنتر از ویژگی‌های احتمالی iOS 17

در بخش کنترل سنترل شما می‌توانید چیزهای مختلفی مثل شبکه، اتصال و غیره را کنترل کنید. همچنین امکان شخصی‌سازی این بخش نیز وجود دارد.

این بخش از زمان عرضه iOS 11 و آیفون X تا به امروز تغییر چندانی نکرده است.

تغییر لاک‌اکسرین یا صفحه قفل آیفون

در این ویدیو مفهومی به گزینه‌های مختلف شخصی‌سازی صفحه قفل یا لاک‌اسکرین اشاره شده است. همچنین فونت‌ها و پس‌زمینه‌های مختلفی را می‌توانید برای این بخش استفاده کنید.

علاوه بر این،‌در ویدیو مفهومی می‌بینید که متن موسیقی از اپلیکیشین Apple music به لاک‌اسکرین اضافه شده است که یعنی ویجت‌های تعاملی احتمالا به آیفون می‌آیند.

امکان شخصی‌سازی شورت‌کات‌های صفحه قفل

در این ویدیو به امکان شخصی‌سازی شورت‌کات‌های صفحه قفل اشاره شده است. در حال حاضر شما می‌توانید شورت‌کات دوربین و فلش‌لایت را در صفحه قفل داشته باشید و امکان اضافه کردن شورت‌کات یا کلید کنترل اپلیکشین‌های محبوب تغییر جالبی به نظر می‌رسد.

تغییر آیکون‌های آیفون

نیکولاس در ویدیو مفهومی خود به آیکون‌های جدید آیفون اشاره می‌کند. با اینکه هیچ اطلاعات درز کرده یا شایعات در این باره وجود ندارد اما شاید در مراسم اپل قافلگیر شویم.

اضافه شدن ویجت‌های تعاملی به صفحه اصلی هم می‌تواند یکی دیگر از قابلیت‌های احتمالی iOS 17 باشد که در ویدیو مفهومی آن را مشاهده می‌کنید. ویجت‌ها در واقع منبعی برای اطلاعات اپلیکشین هستند که در صورت تعامل با آن به خود اپلیکیشین هدایت می‌شوید و زمانتان کمتر هدر می‌رود.

ویژگی‌های احتمالی که در ویدیو به آنها اشاره‌ای نشده است

علاوه بر آنچه در ویدیو مشاهده می‌کنید اپل در حال کار روی اپلیکیشین‌های جدیدی مثل Journal است و باید منتظر خبر عرضه آنها باشیم.

البته که حرف آخر را تیم‌ کوک و مدیران اپل ۹ روز دیگر (۵ ژوئن) در مراسم WWDC می‌زنند. منتظر اخبار تکمیلی ما از این مراسم باشید.

 

https://pvst.ir/eyc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو