skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

متا: قطعی اینستاگرام به دلیل مشکل فنی بود

۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قطعی اینستاگرام

اپلیکیشین اینستاگرام روز گذشته برای تعداد زیادی از کاربران از دسترس خارج شد. به گفته متا این قطعی ناشی از یک مشکل فنی بود که خیلی سریع رفع شد.

به گزارش پیوست، شب گذشته (یکشنبه) تعداد زیادی از کاربران اینستاگرامی اختلالی را در دسترسی به این شبکه اجتماعی گزارش کردند و به نظر این شبکه اجتماعی در بخش‌هایی از ایالات متحده از دسترس خارج شده بود.

به گفته بلومبرگ، مشکلی که در حال حاضر برطرف شده را بیش از ۱۸۵ هزار کاربر در وبسایت داون‌دیتکتور، وبسایتی برای گزارش مردمی درمورد دسترسی به اپلیکیشن‌ها و خدمات اینترنتی، گزارش کردند. این قطعی که مدت کوتاهی طول کشید دومین اختلال اینستاگرام در دو ماه گذشته است.

سخنگوی متا در بیانیه‌ای در رابطه با قطعی اینستاگرام گفت: «امروز یک مشکل فنی باعث شد تا برخی افراد در دسترسی به اینستاگرام به مشکل بخورند. ما خیلی سریع مساله را برای همه حل کردیم و از اختلال پیش آمده متاسفیم.»

پلتفرم محبوب اینستاگرام که مدت‌ها از فیلترینگ آن در ایران می‌گذرد بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و یکی از مهم‌ترین دارایی‌های شرکت متا به حساب می‌آید.

اینستاگرام در تازه‌ترین تحولات خود برای رقابت با تیک‌تاک بخش ریلز (ویدیو‌های کوتاه اینستاگرامی) را راه‌اندازی کرد و در حالی که زمزمه‌های ممنوعیت تیک‌تاک در بسیاری از کشور‌های غربی به گوش می‌رسد به عنوان اصلی‌ترین جایگزین سهم عظیمی طرفداران نسل زد این پلتفرم خواهد داشت.

با این حال قطعی پیاپی بسیاری از متخصصان را نگران کرده است. اینستاگرام در ماه مارس نیز برای مدت کوتاهی از دسترس خارج شد و متا نهایتا در بیانیه‌ای مشابه یک نقص فنی را دلیل قطع دسترسی عنوان کرد.

 

https://pvst.ir/exe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو