skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برگزاری دوره آموزشی رایگان برنامه‌نویسی توسط دیجی‌کالا

تحریریه پیوست

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا با هدف تسهیل آموزش تکنولوژی برای همه، در حال برگزاری دوره آموزشی «تا … کُد» است.

به گزارش پیوست،‌ بوت کمپ آموزشی «تا … کُد» به صورت آنلاین و رایگان، به مدت هفت ماه برگزار می‌شود و در این دوره میزبان داوطلبان از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران است. مدرسان دوره آموزشی «تا … کُد» از اعضای تیم‌ تکنولوژی دیجی‌کالا هستند و در طی دوره مربی و منتور شرکت‌کنندگان منتخب خواهند بود. در طول دوره علاوه‌بر آموزش مباحث تئوری، شرکت‌کنندگان با مسائل روز تیم تکنولوژی دیجی‌کالا آشنا شده و برای آن راه‌حل ارائه می‌کنند.

مزایای حضور در این دوره برای شرکت‌کنندگان؛ کسب تجربه و آمادگی برای ورود به بازار کار، فرصت ارتباط با تیم تکنولوژی دیجی‌کالا، امکان بورسیه شدن برای کل دوره و آموزش مقدماتی تا پیشرفته با حضور منتورهای متخصص است.

اولویت شرکت در این دوره با رده سنی ۱۸ تا ۲۶ سال است. همچنین دانشجویان رشته‌های مهندسی یا رشته‌های مرتبط با کامپیوتر ساکن در استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران، برای شرکت در این دوره امتیاز ویژه‌ دارند.

شرکت‌کنندگان این دوره پس از گذراندن آزمون و مصاحبه، یکی از سه حوزه برنامه‌نویسی سمت کاربر (فرانت‌اند)، برنامه‌نویسی سمت سرور (بک‌اند) و تحلیل داده (دیتاساینس) را انتخاب می‌کنند و در هر یک از مراحل مقدماتی تا پیشرفته با ارائه پروژه برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند.

با توجه به اینکه دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ شرکت‌کنندگان به لپ‌تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارند اما در صورت نداشتن سیستم کامپیوتری این امکان فراهم شده تا از سیستم‌های مراکز دانشگاهی و نوآوری طرف قرارداد با «تا … کُد» برای شرکت در دوره‌های آموزشی استفاده شود.

مراحل برگزاری «تا … کُد»:

۱. ثبت‌نام و گذراندن آزمون ورودی تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

۲. آزمون‌های تعیین سطح و انجام تکالیف از ۱۴ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

۳. شروع دوره از ۱ خرداد

۴. پایان دوره ۳۰ آذر

https://pvst.ir/etb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو