skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دوره مبانی برنامه‌نویسی پایتون و هوش مصنوعی برگزار می‌شود

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تیم سی‌اس فیفتی، در بهار و تابستان امسال دوره‌های آموزشی مبانی برنامه‌نویسی پایتون و هوش مصنوعی را برگزار می‌کند. محتوای این دوره‌ها از سوی دانشگاه هاروارد تهیه شده است.

به گزارش پیوست، سی‌اس‌فیفتی دوره مبانی برنامه‌نویسی دانشگاه هاروارد است. این دوره در اوایل فعالیتش فقط توسط دانشگاه‌های هاروارد و یل برگزار می‌شد، اما چند سالی است در کشورهای دیگر مثل ایران توسط نمایندگان محلی برگزار می‌شود. CS50 (computer science50) در ایران یکی از این برگزار کننده‌ها است. سی‌اس‌فیفتی اکس ایران با ۴ سال تجربه تاکنون ۶ دوره برگزار کرده و بیش از ۷ هزار دانشجو داشته است.

مجموعه سی‌اس‌فیفتی اکس ایران فعالیت خود را با برگزاری اولین پازل دی حضوری در فروردین ۹۸ با حضور تنها ۷۰ نفر شرکت کننده برگزار کرد. این مجموعه مسیر خود را با اولین دوره سی‌اس‌فیفتی در پاییز ۹۹ ادامه داد. در تابستان و زمستان ۱۴۰۰ دو دوره دیگر با بیش از ۳ هزار دانشجو برگزار کرد. در فروردین ۱۴۰۱ دومین پازل دی حضوری را با بیش از ۲ هزار شرکت کننده و در تابستان همان سال اولین دوره حضوری سی‌اس‌فیفتی را با ۳۲۰۰ دانشجو برگزار کرد. هم‌اکنون در اردیبهشت ۱۴۰۲ ثبت‌نام دوره بهاره مبانی برنامه‌نویسی پایتون و هوش مصنوعی این مجموعه شروع شده.

CS50 با بیش از ۴۰ نفر تیم علمی متخصص در حوزه برنامه نویسی در هفت دوره، به مخاطبان آموزش  مبانی برنامه‌نویسی پایتون و هوش مصنوعی را به صورت حضوری و آنلاین از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۸ تیر ماه می‌دهد. این رویداد به دانشجویان امکان شبکه‌سازی، تیم‌سازی و جذب توسط شرکت‌های مطرح را می‌دهد. یکی از این رویدادها تورنومنت نهایی است.

در رویداد تورنمنت نهایی، ده‌ها پروژه‌ و چالش‌ توسط شرکت‌های بزرگ و تیم علمی طرح شده که دانشجویان می‌توانند چالش مورد نظر خود را انتخاب و با ایده و مهارت حل مسئله‌ای که در طول دوره یاد گرفته‌اند حل کنند. پروژه‌‌‌هایی که بر اساس چالش‌های شرکت‌ها طرح شدند که به معنای ورود به فضای واقعی کار در این حوزه است. دانشجویان در این پروسه از جوایز نقدی و امکان کارآموزی و استخدام بهره‌مند می‌شوند.

بعد از اتمام دوره دانشجویان می‌توانند با انجام تکالیفی تحت عنوان پرابلم ست از سی‌اس‌فیفتی هاروارد سرتیفیکیت قابل پیگیری دریافت کنند.

برای ثبت نام در دوره بهاره اینجا را کلیک کنید.
https://pvst.ir/erw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو