skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۶۵۰۰ دستگاه POS اندرویدی در اختیار پستچی‌ها قرار خواهد گرفت

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت ملی پست و به‌پرداخت ملت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند و طبق این تفاهم‌نامه ۶۵۰۰ دستگاه پرداخت اندرویدی در اختیار موزعین (پستچی‌‌ها) شرکت ملی پست قرار خواهد گرفت.

به گزارش پیوست، شرکت ملی پست و به‌پرداخت ملت در جهت تکمیل زنجیره خدمات پستی هوشمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. طبق این تفاهم‌نامه از تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ تعداد ۶۵۰۰ دستگاه پوز اندرویدی در اختیار موزعین شرکت ملی پست قرار خواهد گرفت.

دستگاه پوز اندرویدی به‌پرداخت ملت قابلیت همزمان دریافت وجوه مشتریان در محل و تحویل سایر مرسولات پستی و ثبت امضای دیجیتالی را دارد و به این ترتیب جایگزین گوشی هوشمند و MPOS موزعین خواهد شد.

پستچی‌ها نیازی به استفاده از موبایل ندارند

محمود لیائی، مدیرعامل شرکت ملی پست، در رویداد تجهیز موزعین شرکت ملی پست به تجهیزات هوشمند نوین شرکت به‌پرداخت ملت به بحث هوشمندسازی خدمات شرکت ملی پست اشاره کرد و گفت: همچنان به فکر احصای ۳۰۰ فرصت هوشمندسازی در شرکت پست هستیم و با این تفاهم‌نامه همکاری ۶ مورد هوشمندسازی از جمله احراز هویت فردی، احراز هویت مکانی و امکان نصب اپلیکیشن‌های مختلف برای سرویس‌های جدید فراهم خواهد شد و موزعین دیگر نیازی به استفاده از موبایل و شماره تلفن شخصی خود ندارند و افتتاح رسمی این پروژه در ۲۷ اردیبهشت همزمان با هفته ارتباطات و با تحویل ۶۵۰۰ دستگاه به موزعین انجام خواهد شد.

محمدمهدی تقی‌پور، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، نیز تداوم همکاری با شرکت ملی پست را از اهداف مهم این شرکت برشمرد و افزود: شرکت به‌پرداخت‌ملت رویکرد جدیدی در زمینه شناخت نیازهای شرکت‌های بزرگ اتخاذ کرده و کمک به کسب‌وکارها و سفارشی‌سازی نیازهای آنها از ارکان مهم شرکت به‌پرداخت است.

حسین غضنفری، سرپرست معاونت توسعه فناوری اطلاعات، امنیت شبکه و هوشمندسازی شرکت ملی پست، نیز در این باره گفت: دستگاه پوز اندرویدی آسایش بیشتری برای موزعین به همراه دارد و گام بزرگی در بحث هوشمندسازی پروژه‌های هوشمند پستی است‌. چشم‌انداز ما این است که خدمات‌مان همگام با اپراتورهای پستی برتر جهان باشد.

https://pvst.ir/enp
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو