skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صندوق‌توسعه فناوری‌های نوین با پست بانک و فرودگاه پیام تفاهم‌نامه امضا کردند

۲۹ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پست بانک، منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام و صندوق توسعه فناوری‌های نوین با هدف رفع دغدغه تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و تولیدی مستقر در این منطقه تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه فناوری‌های نوین بر اساس این تفاهم‌نامه، منطقه ویژه اقتصادی پیام بعد از بررسی‌های لازم، شرکت‌های متقاضیِ دریافت تسهیلات و ضمانت‌نامه را برای ارزیابی تخصصی به صندوق توسعه فناوری‌های نوین معرفی می‌کند. این صندوق نیز، ضمن ارزیابی، اعتبارسنجی و رفع دغدغه‌های بانک، اقدام به صدور ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برای بهره‌مندی این شرکت‌ها از تسهیلات پست بانک ایران خواهد کرد. همچنین بر اساس این تفاهم نامه، تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیارد ریال، به شرکت‌های دانش بنیان و فناور و تولیدی پرداخت خواهد شد.

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در این نشست رفع دغدغه‌های تولید را نیازمند همکاری و هماهنگی نهادهای ذیربط عنوان کرد و گفت: پست بانک بیش از ۶ هزار شعبه بانکی در روستاها و بیش از ۵۰۰ شعبه در شهرها و مراکز استان‌ها دارد و به عنوان یکی از گسترده‌ترین بانک‌های کشور و دارای ظرفیت مویرگی در ارائه خدمات به شرکت‌های تولیدی و فروش در سطح کشور است.

سید روح الله میرامینی مدیرعامل صندوق توسعه فناوری‌های نوین هم با اشاره به ارائه انواع خدمات مالی صندوق پژوهش و فناوری، به شرکت‌های دانش بنیان و فناور گفت: جدیدترین محصول صندوق توسعه فناوری‌های نوین «اعتباریار» است که از آغاز فعالیت خود مورد استقبال بانک قرض الحسنه مهر و پست بانک ایران قرار گرفته است. اعتباریار سامانه‌ای است که تمام خدمات یک نهاد مالی را از آغاز تشکیل پرونده، اعتبارسنجی، ارزیابی،تنظیم وارسال قرارداد تسهیلات را به صورت شفاف، در اختیار متقاضیان، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی قرار می‌دهد و می‌تواند اطلاعات لازم در قالب داشبورد مدیریتی نیز ارائه کند.به طوری که امکان پیگیری فرآیند تامین مالی به صورت کاملا مکانیزه و Paper Less در اختیار ذینفعان دریافت تسهیلات از سیستم بانکی باشد.

اکبر قنبرپور مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام انعقاد این تفاهم نامه را در جهت رفع دغدغه‌های بانکی پست بانک دانست و افزود: با توجه به ارزیابی تخصصی شرکت‌های فعال در منطقه ویژه اقتصادی پیام توسط صندوق توسعه فناوری های نوین از پست بانک درخواست می‌کنیم تا خدمات خود را به شرکت‌های مستقر در این منطقه ویژه اقتصادی افزایش دهد تا بتوانیم همکاری‌های بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

https://pvst.ir/dqe

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو