skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پی‌پینگ سرویس تسویه‌حساب پیشرفته خود را معرفی کرد

۲۹ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

پی‌پینگ با هدف ساده شدن مراودات مالی با ذی‌نفعان کسب‌وکار، سرویس تسویه‌حساب پیشرفته خود را معرفی کرد. پی‌پینگ در این سرویس خود روی تجربه کاربری تمرکز کرده‌است.

به گزارش روابط عمومی پی‌پینگ،‌ از طریق سرویس جدید تسویه حساب پیشرفته کسب‌وکارهایی که وجوه پرداختی مشتریان  (Pay-in) خود را به کمک سرویس «درگاه پرداخت» دریافت می‌کنند، قادر خواهند بود تا به آسانی این وجوه را برای ذی‌نفعان خود واریز کرده (Pay-out) و سیستم گردش مالی خود را به صورت یک‌پارچه و در بستری آنلاین مدیریت کنند.

سرویس تسویه‌حساب پیشرفته پی‌پینگ برای ساده‌ و راحت‌تر کردن مدیریت وجوه دریافتی مناسب کسب‌وکارهایی است که تعداد یا حجم مراودات مالی بالایی دارند و انتقال وجوه تبدیل به چالشی تکراری برای آنها شده است. در این سرویس محدودیت در واریز به شماره‌های شبای مختلف در طول شبانه‌روز وجود ندارد و امکان تسویه آنی وجوه با ۱۱ بانک اصلی (سامان، آینده، پارسیان، شهر، صادرات، کشاورزی، تجارت، ملی، ملت، اقتصاد نوین و پاسارگاد) فراهم شده‌است.

همچنین امکان انتقال وجه به‌صورت پایا، پایداری درگاه پرداخت و بالاترین نرخ حساب به حساب موفق و امکان استعلام اطلاعات حساب و وضعیت مسدودی از دیگر خدماتی است که از طریق سرویس جدید قابل ارائه است.

https://pvst.ir/en4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو