skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پی‌پینگ رویداد «هندسه‌ خانه» را در روز جهانی طراحی برگزار می‌کند

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد «هندسه‌ خانه» به مناسبت روز جهانی طراحی، پنجشنبه ۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به همت آکادمی پی‌پینگ و با حضور جمعی از سخنرانان مطرح این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آکادمی پی‌پینگ، مریم گودرزی، دبیر اجرایی رویداد و مدیر آکادمی پی‌پینگ، درباره عنوان «هندسه‌ خانه» گفت: «پیش از این، نگاه طراحان همواره با حضور در صحنه تعریف می‌شد و نگرشی کل‌نگر حاکم بود، اما اکنون با گذشت دو سال از پاندمی و رواج دورکاری در خانه، دریچه‌های نگاه متفاوتی به روی طراحان باز شده و نوع نگاه آنها را به سمت جزئی‌نگری سوق داده است.»

او ادامه داد: «رویداد «هندسه‌ خانه» نیز با الهام گرفتن از این موضوع، قصد دارد با حضور جمعی از متخصصان این حوزه، به بررسی تاثیرات این ‌اتفاق بر دنیای طراحی بپردازد و همچنین رویکرد طراحان در مواجهه با اتفاقاتی از این دست در آینده را بررسی کند.»

موضوع روز جهانی طراحی سال ۲۰۲۲ به انتخاب این شورا، «Suspended in Transition» تعیین شده است. آیکو-دی چرایی این نام‌گذاری را این‌گونه توضیح داده است: «روش‌های قدیمی دیگر برای هدف مناسب نیستند، این در حالی است که راه‌های جدید نیز هنوز خلق نشده‌اند. ما خودمان را در این فضای برزخ‌گونه می‌یابیم. همزمان اقدام نیز فوری به نظر می‌رسد. علی‌رغم اینکه «معلق» و «در حال گذار» بودن می‌تواند منجر به اضطراب شود، زمینه‌ساز ظهور رشد نیز هست. حال سوال اینجاست که آیا معلق ماندن در دوران گذار، بهترین مکانی است که ما را در معرض فرصت‌های طراحی سازنده، قرار می‌دهد؟»

رویداد «هندسه‌ خانه» در دو پنل تخصصی مجزا و با حضور سخنرانان متعدد در حوزه طراحی، دیزاین و ری‌برندینگ برگزار خواهد شد.

https://pvst.ir/c8n

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو