skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نقش رمزارز TON در تلگرام پررنگ‌تر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

براساس یک بیانیه خبری، توسعه دهندگان تلگرام قابلیت رمزارزی جدیدی را به پشتوانه بلاک‌چین TON راه‌اندازی کرده‌اند. از امروز کاربران میتوانند اشتراک پریمیوم تلگرام را با استفاده از رمزارز TON خریداری کنند.

به گزارش پیوست، پیام‌رسان محبوب تلگرام که پیش از این خرید و فروش نام‌های کاربری منحصربه‌فرد را در پلتفرم Fragment و از طریق رمزارز TON امکان‌پذیر کرده بود حالا نقش این رمزارز را در شبکه خود پررنگ‌تر کرده است.

طبق بیانیه‌ خبری که در اختیار وبسایت بیت‌کوینست قرار گرفته است کاربران تلگرام از این پس می‌توانند اشتراک پریمیوم این پیام‌رسان را با رمزارز TON خریداری کنند. با توجه به تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی ایرانی‌ها به روش‌های پرداخت رایج، خرید رمزارزی گزینه مناسبی برای مردم کشور ما نیز محسوب می‌شود.

براساس این بیانیه خبری، کاربران می‌توانند با استفاده از رمزارز TON یا همان Toncoin، اشتراک پریمیوم تلگرام را در وبسایت Fragment فعال‌سازی کنند. فرگمنت به عنوان بازارگاه و ارائه دهنده خدمات پرداخت رمزارزی به یکی از شرکای مهم تلگرام تبدیل شده است.

این خدمت که بر مبنای بلاک‌چین TON ساخته و در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد علاوه بر اینکه مکانی برای خرید و فروش نام‌های کاربری خاص محسوب می‌شود امکان هدیه دادن از طریق TON را نیز فراهم می کند. اندرو راگزوف، بنیان‌گذاری بنیاد TON می‌گوید: «مفتخریم که به اطلاع شما برسانیم تیم فرگمنت به ادغام عمیق‌تر با پیام‌رسان تلگرام و توسعه قابلیت‌هایش ادامه می‌دهد. هدف ما ساخت یک تجربه کاربرپسند برای افزایش استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین است و می‌دانیم که توسعه های این چنین به کاربران تلگرام در استفاده بیشتر از تکنولوژی بلاک‌چین کمک می‌کند.»

تلگرام می‌گوید استفاده از بلاک‌چین TON و پلتفرم فرگمنت برای خرید و فروش نام‌های کاربری علاوه بر افزایش امنیت باعث می‌شود تا کاربران کنترل بیشتری روی داده‌های خود داشته باشند. به گفته پاول دوروف روند مناقصه نام‌های کاربری خاص در این پلتفرم موفقیت آمیز بوده است.

دوروف می‌گوید: «موفقیت مناقصه با TON که به تازگی برای نام دومین/کیف‌پول انجام گرفت عمیقا من را تحت تاثیر قرار داد. طی روند مناقصه آدرس Wallet.ton به قیمت ۲۱۵،۲۵۰ تون‌کوین به فروش رفت و casino.ton نیز به قیمتی حدود ۲۴۴ هزار دلار به فروش رسید.»

تلگرام چندی پیش امکان ارسال و دریافت تراکنش‌ را با بزرگ‌ترین رمزارز پایدار (USDT) برای روبات کیف‌پول خود فعال کرد. این قابلیت پیشتر تنها برای رمزارز TON قابل استفاده بود و احتمالا در ماه‌های آینده رمزارزهای دیگری را نیز شامل شود.

منبع: Bitcoinist

https://pvst.ir/eio

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو