skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

یافتیان به هیات مدیره مخابرات بازگشت

میثم قاسمی تحریریه

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمتر از ۱۰ روز پس از آنکه با تغییر نماینده سهام عدالت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، ابراهیم یافیان از این جمع خارج شده بود، او با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دوباره عضو هیات مدیره مخابرات شد.

به گزارش پیوست، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی ابراهیم یافتیان را به عنوان نماینده سهام دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب کرد. پیش از این محمد شریف‌خانی این سمت را برعهده داشت و یافتیان به عنوان نماینده سهام عدالت، عضو هیات مدیره بود.

۱۳ اسفند ماه، دبیرکل و عضو هیات مدیره کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت در حکمی، حسن جند را به عنوان نماینده سهام عدالت در هیات مدیره مخابرات ایران معرفی کرد و بدین ترتیب ابراهیم یافتیان که از سال ۹۶ به عنوان نماینده سهام عدالت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران حضور داشت، از این جمع خارج شد. اکنون وزیر ارتباطات با تغییر نماینده سهام دولت، دوباره یافتیان را به هیات مدیره مخابرات، بازگرداند.

ابراهیم یافتیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مخابرات و کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک است. معاون مرکز مخابرات شهید عرب سرخی، رئیس مراکز مخابرات الغدیر، ملت، آیت الله کاشانی، شهید کاظمیان و پیروزی، معاون مناطق ۴ و ۶ مخابرات تهران، مدیرکل مخابرات منطقه ۲ تهران، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل مخابرات استان تهران و معاون مرکز ملی فضای مجازی سوابق کاری او به شمار می‌روند.

https://pvst.ir/eg6
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو