skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نکسترا، «نکسترا اکسپلور» را برگزار می‌کند

۶ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز شتابدهی نکسترا، با اجرای پروژه «نکسترا اکسپلور» به دنبال ایجاد روحیه نوآوری و آماده‌سازی جوانان برای مشاغل آینده از طریق علوم هوش مصنوعی و اینترنت اشیاست.

به گزارش روابط عمومی نکسترا، پروژه «نکسترا اکسپلور» سفری برای خلق، کشف و تجربه در دنیای نوآوری است و هدف نکسترا از اجرای این پروژه ایجاد ارتباط نزدیک‌تر و صمیمی‌تر با افراد علاقه‌مندیست که به دنبال تجربه و کار آفرینی در پشت صحنه مراکز نوآوری و اکوسیستم استارت‌آپی ایران هستند.

چشم‌انداز نکسترا از برگزاری این پروژه معرفی مرکز نوآوری نکسترا به عنوان یک مجموعه تخصصی و فعال در اکوسیستم استارت‌آپی ایران و به دست آوردن رتبه اول تا سوم جایگاه برند نکسترا در بین مراکز نوآوری،فضای کار و استارت‌اپ استودیوهاست تا از این طریق بتواند به یک مرجع از بانک اطلاعاتی و رزومه افراد متخصص تبدیل شود.

در واقع نکسترا در تلاش است به عنوان یک مرکز  فناوری برای حمایت از افراد نخبه و با استعداد، با توجه به نیاز سازمان‌‌ها افراد را در قالب کارآموز جذب کند و سپس آنها را به سازمان‌‌ها معرفی کند.

مخاطبین هدف نکسترا دانش آموزان، دانشجویان، مدیران شرکت‌ها و افراد علاقه‌مند به حوزه هوش مصنوعی،شهرهوشمند، هستند که به  علوم هوش مصنوعی و اینترنت اشیا اعتقاد دارند و آماده یادگیری ابزارهای جدید و یک تغییر واقعی در جامعه خود هستند.

https://pvst.ir/e97

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو