skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دایان کمپین «تجربه من» را برگزار می‌کند

۸ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۷ اسفند ۱۴۰۱

استارت‌آپ استودیو دایان از کاربران دعوت کرده است تا تجربیاتی را که در یک سال اخیر در حوزه‌های مختلف کاری و توسعه فردی خود کسب کرده‌اند، با هشتگ #تجربه_من در صفحه خود در لینکدین به اشتراک بگذارند. براساس میزان مشارکت کاربران در این طرح، دایان تعدادی از دانش آموزان مستعد را که شرایط و امکانات مناسبی برای رشد و توسعه در اختیار ندارند را در مسیر توانمندسازی قرار داده و زمینه ورود آنها به بازار کار را فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی استارت‌آپ استودیو دایان، با نزدیک‌ شدن به روزهای پایانی سال، بسیاری از کسب و کارها هدایای مختلفی را به کارمندان و سازمان‌های دیگر به عنوان عیدی هدیه می‌دهند. اما این بار، ا دایان، تصمیم گرفته است جریانی را جهت به اشتراک گذاشتن تجربه‌های ارزشمند افراد با یکدیگر، به عنوان یادگاری سال نو و با هدف رشد و توسعه سرمایه‌های انسانی، ایجاد کند. کمپین #تجربه_من از کاربران دعوت می‌کند تا تجربه‌هایی را که در یک سال اخیر در حوزه‌های مختلف کاری و فردی کرده‌اند، با هشتگ #تجربه_من در صفحه خود در شبکه اجتماعی لینکدین به اشتراک بگذارند.

با توجه به شرایط سختی که در چندماه اخیر گریبان‌گیر کسب و کارها و نیروهای انسانی شده استارت‌آپ استودیو دایان تلاش می‌کند تا با کمپین #تجربه_من که از روز ۶ اسفند و در صفحه استارت‌آپ استودیو دایان در لینکدین آغاز شده، از کاربران دعوت می‌کند تا تجربیاتی را که در یک سال اخیر در حوزه‌های مختلف کاری، توسعه فردی و زندگی اجتماعی خود کسب کرده‌اند، با هشتگ #تجربه_من در صفحه خود در شبکه اجتماعی لینکدین به اشتراک بگذارند. در این شرایط و در روزهای پایانی سال، کاربران این شبکه اجتماعی حوزه کسب و کار می‌توانند با مرور این تجربه‌ها و به کارگیری آن‌ها در زندگی کاری و توسعه فردی خوب، تجارب مهمی را کسب کنند.

توانمندسازی دانش آموزان مستعد در حوزه کسب و کار

علاوه بر این استارت‌آپ استودیو دایان در جهت مسئولیت اجتماعی خود، قصد دارد تا براساس میزان مشارکت کاربران در این طرح و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، تعدادی از دانش آموزان مستعد را که شرایط و امکانات مناسبی برای رشد و توسعه در اختیار ندارند، در مسیر توانمندسازی قرار داده و زمینه رشد و کسب مهارت‌های مختلف برای ورود موفق به بازار کار را فراهم کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح و مشارکت در توانمندسازی تعداد بیشتری از دانش‌آموزان مستعد که امکانات و شرایط مناسبی ندارند، تجربیات خود را با هشتگ #تجربه_من در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی لینکدین به اشتراک بگذارند و با دنبال کردن این هشتگ، از تجربیات دیگر کاربران در بهبود مسیر شغلی و توسعه فردی خود استفاده کنند.

https://pvst.ir/e95

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو