skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

حساب دیجیتال کودک و نوجوان پاسارگاد (زیپاد)، اپلیکیشن برگزیده برتر بانکی جشنواره دکتر نوربخش شد

تحریریه پیوست

۴ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

حساب دیجیتال کودک و نوجوان بانک پاسارگاد (زیپاد) به‌عنوان محصول برتر بانکی جشنواره دکتر نوربخش پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی در نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت معرفی شد و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در مراسم اختتامیه نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در بخش جشنواره دکتر نوربخش که با حضور مدیران بانک‌ها، کارشناسان و فعالان نظام بانکی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد، از میان محصولات بررسی‌شده توسط هیأت داوران جشنواره،  حساب دیجیتال کودک و نوجوان پاسارگاد (زیپاد)، به عنوان محصول برگزیده بانکی این جشنواره معرفی شد و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

انتخاب بانک‌های برتر نوآور یکی از فعالیت‌های جنبی همایش‌ سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است که از اولین دوره برگزاری تاکنون با رعایت سه معیار نوآورانه‌بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه در دستور کار همایش قرار گرفته است. بر این اساس در سال ۱۴۰۱؛ محصول «زیپاد» از بانک پاسارگاد موفق به کسب رتبه دوم در بخش محصول برتر بانکی این جشنواره شد.

گفتنی است همزمان با کسب این عنوان توسط بانک پاسارگاد، محصول زیپاد در مراسمی با حضور تعدادی از دانش‌آموزان به آنها معرفی شد.

این بانک با هدف ایجاد نوآوری در خدمات مالی افراد زیر ۱۸ سال و افزایش سطح سواد مالی فرزندان ایران، اپلیکیشن زیپاد را با امکان ارائه خدمات مالی و بانکی همچون ایجاد حساب به صورت آنلاین توسط والدین، ایجاد قلک‌های مجازی ویژه، انتخاب حساب‌های بانکی با طرح‌ها و تسهیلات متنوع و کاربردی، مدیریت پول توجیبی فرزندان و ارائه کارت بانکی اختصاصی کودک و نوجوان (زی‌کارت) به بازار معرفی کرده است. زی‌کارت به نام خود فرزند صادر شده و کودک یا نوجوان با دریافت این کارت، از خدمات حضوری بانکی مانند دریافت وجه، خریدهای حضوری و دریافت خدمات متنوع بانکی با استفاده از دستگاه خودپرداز بهره‌مند می‌شود.

والدین با نصب اپلیکیشن زیپاد می‌توانند از امکانات نظارتی و آموزشی این حساب مانند نحوه خرج‌کردن پول، مرتفع کرده و امکانات نظارتی مانند بررسی تراکنش‌های کودک یا نوجوان در هر لحظه، تعیین سقف برای برداشت و انتقال وجه یا خرید دیجیتال بهره‌مند شوند.

https://pvst.ir/e8y

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو