skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«مدام» می‌خواهد سیستم یکپارچه فروش و مالیات شود

سمانه سمیع تحریریه

۴ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ «مدام» نرم‌افزار صندوق فروش ابری می‌خواهد سیستم یکپارچه خدمات مالیاتی و فروش شود.

به گزارش پیوست، شایان باقری، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل استارت‌آپ «مدام»، می‌گوید: کار مدام ارائه نرم‌افزارهای صندوق فروش ابری است و سرویس‌های آنها مناسب اندروید POSها و صندوق فروش‌های ویندوزی است. باقری سه نیاز اصلی کسب‌وکارهای فروشگاهی را صندوق فروش، باشگاه مشتریان و فروش آنلاین می‌داند و معتقد است «مدام» این سرویس‌ها را به صورت یکپارچه ارائه می‌دهد و پذیرندگانی که با نرم‌افزارهای آنها کار می‌کنند می‌توانند از داخل پنل تحت وب به صورت آنلاین تمام امور مربوط به فروش، انبارداری پیشرفته، مدیریت مشتریان و فروش آنلاین را کنترل کنند.

باقری معتقد است «مدام» نیاز به تعدد نرم‌افزارهای مالیاتی و فروش را از بین می‌برد. او در این باره می‌گوید: اغلب کسب‌وکارها با تعداد زیادی از نرم‌افزارهای فروش و مالیات در ارتباط هستند و همین تعدد نرم‌افزارها مدیریت کار را سخت‌تر می‌کند. ما مدام را به صورت کلودبیس ارائه داد‌ه‌ایم که کسب‌وکارها بتوانند به صورت یکپارچه امور مربوط به فروش، انبارداری،مشتریان و مدیریت کارکنان را در یک داشبورد ساده انجام دهند.

فعالیت‌های مدام

مدام در تیرماه سال ۹۹ با سرمایه‌ بذری از فینووا آغاز به کار کرده است و از همان ابتدا از طریق همکاری با ارتباط فردا توانسته از زیرساخت‌های این هلدینگ نیز برای توسعه خدمات خود بهره ببرد و تاکنون ۱۴۰۰ لایسنس فروخته‌ شده است. باقری می‌گوید: در راستای جذب مشتریان جدید و توسعه فعالیت‌هایمان در حال مذاکره با PSP ها، TSPها و کسب‌وکارهای جدید هستیم.

باقری بر این باور است که با توجه به قانون جدید پایانه‌های فروشگاهی و الزام همه کسب‌وکارها به ارائه صورت‌حساب الکترونیکی نرم‌افزار مدام الزامات مربوط به سازمان امورلیاتی را پیاده‌سازی می‌کند و پذیرنده‌ها می‌توانند به صورت اختیاری از این سرویس‌ها استفاده کنند. او می‌گوید مدام به ورود به بازارهای بین‌المللی فکر می‌کند و از این رو پیاده‌سازی‌ سرویس‌های مدام با استانداردسازی بین‌المللی همراه است. او در نهایت می‌گوید: مشکلات اخیر، اختلال و قطعی اینترنت بر کسب‌وکار مدام هم تاثیر گذاشته است و آنها مجبور شده‌اند تعدادی از نیروهای خود را به دلیل کاهش فعالیت‌ها تعدیل کنند اما با توجه به قراردادهای جدید و تنوع فعالیت‌شان در تلاش‌اند دامنه فعالیت خود را گسترده‌تر از پیش کنند و خدمات‌شان را توسعه دهند.

https://pvst.ir/e0k
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو