skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وام سازمانی بلوبانک بدون نیاز به وثیقه و ضامن فعال شد

۲۸ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

سرویس جدید وام سازمانی بلوبانک فعال شد. در این سرویس جدید کارمندان سازمان‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف، می‌توانند تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، «وام سازمانی» بلوبانک فعال شده است و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف می‌توانند مطابق با اعتبار هر کدام از نیروهای خود به آنها تسهیلات بدون نیاز به وثیقه و ضامن ارائه دهند.

این مطلب را هم بخوانید:
آموزش کامل دریافت وام بدون ضامن بلوبانک (مبلغ، زمان و شرایط پرداخت)

نحوه دریافت وام سازمانی بلوبانک

برای دریافت وام سازمانی بلوبانک، پیش از هر چیز باید چهار اقدام ابتدایی توسط سازمان‌ها و کارمندان صورت گیرد: باز کردن حساب حقوقی توسط سازمان (شریک تجاری)، ارائه چک ضمانت توسط سازمان مربوطه به بلوبانک، واریز حقوق ماهانه پرسنل به حساب بلوبانک کارمندان و ارائه گواهی کسر از حقوق.

پس از انجام این مراحل و ارسال درخواست سازمان‌ها، گزینه وام برای کارمندان فعال می‌شود. کارمندان سازمان‌ها با مراجعه به منوی «فروشگاه» اپلیکیشن بلوبانک و انتخاب گزینه «وام» می‌توانند، میزان تسهیلات و زمان بازپرداخت آن را مشاهده کنند. رقم و مدت بازپرداخت وام‌ها، توسط سازمان برای هر کارمند مشخص شده و به همین دلیل غیرقابل تغییر است.

کارمندان پس از ثبت امضای دیجیتال، قرارداد وام خود را با بلوبانک تایید می‌کنند. با تایید قرارداد، درخواست وام به سامانه سمات (سامانه متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات) بانک مرکزی ارسال می‌شود. در نهایت و با تایید این سامانه، وام پرداختی پس از گذشت چند دقیقه به حساب کاربر واریز می‌شود. این فرآیند در صورتی که سامانه سمات اختلال و مشکلی نداشته باشد و درخواست بلوبانک را به لحظه پاسخ دهد، در کمتر از پنج دقیقه به پایان می‌رسد.مبلغ اقساط در زمان تعیین شده به طور خودکار از حساب کارمندان برداشته می‌شود، اما هر کاربری در صورت تمایل می‌تواند با غیرفعال کردن برداشت خودکار، هر ماه و به صورت دستی اقساط خود را پرداخت کند.

سقف پرداخت و شرایط بازپرداخت

سازمان‌ها براساس اعتبار هر کارمند می‌توانند مبلغ یک تا ۲۰۰ میلیون تومان را برای ارائه تسهیلات به نیروی انسانی خود درخواست کنند. بازه زمانی بازپرداخت وام هم می‌تواند از ۶ تا ۲۴ ماه را شامل شود.

وام سازمانی بلوبانک با نرخ سود ۱۸ درصد و کارمزد حداکثر ۵ درصدی پرداخت می‌شود. در صورتی که قبل از موعد پایانی، کل وام تسویه شود، ۹۰ درصد سود آینده اقساط باقی‌ مانده کاربران بخشیده خواهد شد. برای مثال اگر کاربری ۱۰۰ میلیون وام با بازپرداخت ۱۲ ماهه دریافت کرده باشد و در ماه پنجم تصمیم بگیرد باقی اقساط را یکجا تسویه کند، ۹۰ درصد سود ۷ ماه باقیمانده وی بخشیده می‌شود و تنها ۱۰ درصد آن دریافت می‌شود.نرخ کارمزد وام هم متغیر است و براساس زمان بازپرداخت و طبق درصد اعلام شده، محاسبه می‌شود : بازپرداخت ۶ ماهه: کارمزد ۲ درصد، بازپرداخت ۱۲ ماهه: کارمزد ۳ درصد، بازپرداخت ۱۸ ماهه: کارمزد ۴ درصد، بازپرداخت ۲۴ ماهه: کارمزد ۵ درصد

کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با ایمیل partnerships@blubank.com و شماره تلفن ۷۹۱۵۸۰۰۰ ۰۲۱ (داخلی ۵۲۴) در تماس باشند.

https://pvst.ir/dzb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو