skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسمارت‌اپ روی استارت‌اپ بینوست سرمایه‌گذاری کرد

۲۸ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپ بینوِست، فعال در حوزه مدیریت دارایی‌های دیجیتال در بستر بلاک‌چین سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی اسمارت‌آپ، سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ روی بینوست چهاردهمین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در یک سال گذشته است که از طریق صندوق سرمایه‌گذاری اسمارت‌فاند یک با حضور سیزده سرمایه‌گذار انجام گرفته است. همچنین اسمارت‌آپ در حال حاضر درصدد راه اندازی صندوق سرمایه‌گذاری بعدی خود در ابعاد بزرگتر تا پایان سال است.

بینوِست به عنوان مدیریت کننده دارایی‌های دیجیتال در بستر بلاک چین فعالیت می‌کند و در حال حاضر بخشی از خدمات خود را از طریق پلتفرم‌های غیرمتمرکز مدیریت دارایی ارائه می‌دهد.

مصطفی قمری، رئیس هیئت مدیره بینوست افزایش عملکرد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری از طریق اتوماتیک کردن فرآیندهای جمع آوری و تحلیل اطلاعات، ارائه توسعه زیرساخت مدیریت ارتباط با مشتری از طریق پنل ارائه شده به مشتری که قابلیت گزارش گیری لحظه‌ای را دارد، توسعه ابزارهای اطلاعاتی برای تحلیل on-chain وoff-chain و تمرکز بر ایجاد صندوق های شخصی‌سازی شده با استراتژی‌ها و اهداف مشخص برای هر جامعه مشخص مشتریان را از امکانات بینوست معرفی می‌کند.

احمد فراهانی، مدیر عامل اسمارت‌آپ نیز جذابیت فضای رقابتی و امکان حضور در بازار ایران و بازار بین‌المللی، بازگشت بازار به سیکل صعودی و امکان به دست آوردن بازدهی، سود و درآمد قابل توجه manager Assetها در سال‌های آتی، دانش و بینش عمیق تیم در بازار ارزهای دیجیتال، تجربه جذب مشتریان متمول (HNWI) و مدیریت دارایی آن‌ها، محصول قابل Scale و نگاه متمرکز بر توسعه استراتژی های سرمایه گذاری و وجود فرصت خروج در راندهای بعدی؛ جذب سرمایه بین المللی و حتی دریافت Dividend برای سهامداران نیز از مهم‌ترین جذابیت‌های بینوست برای بازار عنوان می‌کند.

https://pvst.ir/dza

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو