skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مخالفت دوباره وزارت ارتباطات با قطع سراسری اینترنت در روزهای برگزاری کنکور

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۲۱ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ماجرای قطع سراسری اینترنت در روزهای برگزاری کنکور سروصدای زیادی برپا کرده است. سازمان سنجش اصرار دارد که در این روزها اینترنت به طور کامل در سراسر کشور قطع باشد اما وزارت ارتباطات نظر دیگری دارد.

به گزارش پیوست، وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه امروز دولت اعلام کرد که وزارت ارتباطات با پیشنهاد سازمان سنجش درباره قطع سراسری اینترنت در روزهای برگزاری کنکور مخالف است.

زارع‌پور تاکید کرد که دیروز جلسه‌ای برگزار و تصمیم گرفته شد صرفاً اینترنت‌های تلفن همراه و آن هم در محدوده حوزه امتحانی و با اطلاع‌رسانی قبلی قطع شود.

یک هفته قبل، معاون آزمون‌های سازمان سنجش از قطع سراسری اینترنت کشور در زمان برگزاری کنکور سراسری خبر داد اما ساعاتی بعد وزیر علوم با تکذیب این خبر اعلام کرد اینترنت فقط در حوزه‌های کنکور قطع می‌شود.

بعدتر وزارت ارتباطات نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:«کیفیت ارتباط مردم را قربانی خواسته‌های غیرمنطقی نمی‌کند.» اما ماجرا به همین جا ختم نشد. هفدهم دی ماه، رئیس سازمان سنجش در  نشستی خبری بر قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور سراسری تاکید کرد و گفت: مصوبه این موضوع در دستور کار شورای امنیت کشور قرار گرفته است و در صورت تصویب ابلاغ می‌شود.

سخن امروز وزیر ارتباطات درباره این خواسته سازمان سنجش، جدیدترین اظهارنظر یک مقام رسمی درباره قطعی سراسری اینترنت در روزهای بیست‌ونهم و سی‌ام دی ماه است. باید دید تا آن زمان تصمیم شورای امنیت در این باره چیست.

https://pvst.ir/dx0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو