skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

اعضای اتحادیه فناوران رایانه تهران اینترنت بدون فیلتر می‌گیرند+به‌روزرسانی

تحریریه پیوست

۷ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۰ دی ۱۴۰۱

امکان رفع فیلتر پلتفرم‌های پرمصرف مانند واتس‌اپ و اینستاگرام برای دارندگان پروانه کسب اتحادیه فناوران رایانه تهران طبق اطلاعیه‌ای که از سوی این اتحادیه منتشر شده،فراهم شده است.

به گزاش پیوست، در اطلاعیه‌ای که روی کانال خبری این اتحادیه قرار گرفته است رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران اجازه رفع فیلتر پلتفرم‌های فیلترشده پرکاربرد برای دارندگان پروانه کسب را از متولیان اینترنت گرفته است.

بر این اساس دارندگان پروانه کسب این اتحادیه باید اقدام به دریافت آی‌پی ثابت از شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت خود کنند همچنین فرم درخواستی نیز در این اطلاعیه قرار داده شده است تا اعضای اتحادیه درخواست رفع فیلتر را از طریق این فرم به اطلاع اتحادیه برسانند.

پس از اعضای اتاق بازرگانی که فیلتر پلتفرم‌های پرکاربرد به دلیل تقاضایشان از روی آی‌پی‌های آنان حذف شده است، اعضای اتحادیه فناوران رایانه نیز دومین اتحادیه است که درخواست رفع فیلتر را برای اعضایش مطرح کرده است.

در اطلاعیه اتحادیه فناوران رایانه تهران ذکر شده که اگر اعضای اتحادیه مسئولیت را بپذیرند، هر تعداد آی‌پی را که درخواست دهند می‌توانند رفع فیلتر کنند.

به‌روزرسانی

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران، محمدرضا فرجی تهرانی، در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد این اولین قدم برای رفع فیلتر اینترنت اعضای اتحادیه‌هاست. او گفت: کارها را برای بقیه اصناف پیش می‌بریم. فعلاً به عنوان اولین صنفی که بیشترین فعالیت را در فضای مجازی دارد، برای رفع فیلتر اینترنت صنف رایانه اقدام کردیم. با توجه به اینکه بنده عضو اتاق تهران هم هستم، هدف بعدی‌مان بقیه اتحادیه‌هاست.

https://pvst.ir/ds4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو