skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سازمان بازرسی کشور: افزایش حداقل هزینه تلفن ثابت، غیرقانونی است

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

شرکت مخابرات ایران

سازمان بازرسی کل کشور، افزایش هزینه اشتراک تلفن ثابت را فاقد ملاحظات قانونی دانست.

به گزارش پیوست، پس از اینکه کمیسیون تنظیم مقررات طی مصوبه ۳۳۸ اجازه دریافت حداقل هزینه ماهانه تلفن ثابت را برای مخابرات صادر کرد، حال سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای به وزیر ارتباطات، این مصوبه را بدون رعایت ملاحظات قانونی دانسته است.

در این نامه که تاریخ آن مربوط به ۲۳ آذر ۱۴۰۱ است به وزیر ارتباطات پنج روز فرصت داده شده است تا «اقدامات لازم» را در این زمینه انجام دهد اما مشخص نیست طی این مهلت، وزارت ارتباطات پاسخی به نامه مزبور داده است یا خیر.

نامه سازمان بازرسی کل کشور به وزیر ارتباطات

همچنین طبق بخش‌هایی دیگر از این نامه، سازمان بازرسی کل کشور در چند مقطع دیگر در مهرماه نامه‌هایی به وزارت ارتباطات ارسال کرده و غیرقانونی بودن افزایش حداقل حق اشتراک تلفن ثابت شرکت مخابرات را متذکر شده بود.

پیش از این نیز شورای رقابت، شرکت مخابرات را به رویه ضدرقابتی محکوم کرده و اعلام کرده بود مخابرات در صورت استقرار نظام حسابداری بهای تمام‌شده می‌تواند هزینه مذکور را به قبوض تلفن ثابت اضافه کند.

https://pvst.ir/dqv
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو