skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دامنه بین‌المللی ابرآروان از دسترس خارج شد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۹ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ آذر ۱۴۰۱

دامنه بین‌المللی ابرآروان از دسترس خارج شد

دامنه بین‌المللی ابرآروان به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه این مجموعه از دسترس خارج شد.

دامنه اصلی و بین‌المللی ابرآروان arvancloud.com به دلیل تحریم‌های اخیر از دسترس خارج شد. مجموعه ابرآروان در گفت‌وگو با پیوست تایید کرد که از صبح امروز این دامنه از دسترس خارج شده است و تمامی سرویس‌ها و خدمات به دامنه arvancloud.ir منتقل و این موضوع به تمامی مشتریان این مجموعه اطلاع‌رسانی شده است.

۲۳ آبان ماه اتحادیه اروپا ۳۲ شرکت را در لیست تحریم خود قرار داد که مجموعه ابرآروان به دلیل نقش احتمالی در اختلال اینترنت ایران یکی از آنها بود. یک روز بعد دیتاسنتر این شرکت در هلند مسدود شد. مجموعه ابرآروان در واکنش به تحریم اتحادیه اروپا اتهامات مطرح شده در رابطه با نقش این مجموعه در قطعی اینترنت را واهی و بی‌اساس خوانده بود و عنوان کرده بود که در مقابل جنگ رسانه‌ای و شایعه‌ها و جعل واقعیت شکست خورده است.

https://pvst.ir/dn9
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو