skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

واکنش ابرآوران به تحریم اتحادیه اروپا: می‌پذیریم در جنگ رسانه‌ای شکست خوردیم

تحریریه پیوست

۲۳ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ آبان ۱۴۰۱

دامنه بین‌المللی ابرآروان از دسترس خارج شد

ابروآروان در واکنش به تحریم اتحادیه اروپا، اتهامات مطرح شده در مورد نقش این شرکت در قطعی اینترنت را واهی و بی‌اساس خواند و عنوان کرد در مقابل «جنگ رسانه‌ای» و «شایعه‌ها و جعل واقعیت» شکست خورده‌ است.

به گزارش پیوست، امروز اتحادیه اروپا ابرآروان را تحریم کرد و به دنبال آن، این شرکت در بیانیه‌ای به این اتفاق واکنش نشان داد.

این اتحادیه امروز ۳۲ شخص و شرکت را در لیست تحریم خود قرار داد که ابرآروان یکی از آنها بود.

در این بیانیه آمده است: «امروز انتشار خبر تحریم آروان‌کلاد از سوی اتحادیه اروپا در حالی اعلام شد که چند ماهی است با ارائه دلایلی فنی و روشن، اتهامات واهی و ادعاهای بی‌اساس مبنی بر نقش داشتن در محدودیت یا قطع اینترنت را بارها رد کرده‌ایم.»

در ادامه ذکر شده است: «می‌پذیریم که در جنگ رسانه‌ای در مقابل شایعه‌ها و جعل واقعیت شکست خورده‌ایم و نتوانسته‌ایم از حقانیت خود به‌درستی دفاع کنیم. اتهامات نادرست از طریق رسانه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها، بدون شواهد محکم، آن قدر تکرار شده که امروز مبنایی برای این تحریم ناعادلانه قرار گرفته است.»

ابرآروان همچنین گفته است: «اثرپذیری و دنباله‌روی نهادهای اروپایی از این اتهام‌های یک‌طرفه و بی‌اساس، ناامیدکننده است. بدون شک برای احقاق حقوق مادی‌ و معنوی خود به کمک مراجع دارای صلاحیت بین‌المللی اقدام خواهیم کرد.»

در انتها نیز از توسعه محصولات ابرآروان در آینده گفته است: «علاوه‌بر این، ما مسیرمان را به سمت توسعه محصولات ابری و خدمت به مشتریان خود ادامه خواهیم داد و به عنوان یک استارت‌آپ فناوری بین‌المللی در اکوسیستم فناوری ابری، در کنار سایر ارایه‌دهندگان ابری در سراسر جهان رشد خواهیم کرد.»

https://pvst.ir/diw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو