skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استفاده گوگل از رمزارزها برای پرداخت‌های مرتبط با سرویس‌های ابری

۱۹ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

کوین‌بیس

گوگل اعلام کرده است از اوایل سال آینده کاربران صرافی رمزارزی کوین‌بیس، می‌توانند با استفاده از رمزارزهایی مانند بیت‌کوین و اتریوم برای پرداخت‌های مرتبط با خدمات ابری استفاده کنند.

به گزارش پیوست، قرارداد جدید میان گوگل و کوین‌بیس نشان می‌دهد مجموعه‌ای از مشتریان این صرافی می‌توانند از اوایل سال میلادی آینده برای پرداخت‌های ابری خود از رمزارزها استفاده کنند. همچنین گوگل قصد دارد با استفاده از Coinbase Prime (سرمایه‌گذاری نهادی در رمزارزها) تحقیقاتی در زمینه سرویس ذخیره و تجارت رمزارزها را شروع کند.

کوین‌بیس هم اعلام کرده است برخی از برنامه‌های مربوط به داده‌های خود را که توسط سرویس‌های وب آمازون میزبانی می‌شوند، به گوگل منتقل می‌کند.

آمیت زاویری، معاون پلتفرم Google Cloud، اعلام کرد: این سرویس ابتدا برای مشتریانی که سابقه فعالیت در وب ۳.۰ را دارند فعال و سپس به مرور برای کاربران بیشتری فعال خواهد شد.

معاون توسعه کسب‌وکار کوین‌بیس، جیم میگدال هم اعلام کرده است: گفت‌وگوها با گوگل در مورد پرداخت‌ها و استفاده از سرویس‌های ابری ماه‌هاست در حال انجام است.

جزئیات این قرارداد هنوز به‌صورت عمومی منتشر نشده است؛ با این حال این همکاری میان گوگل و کوین‌بیس به زودی شکل می‌گیرد و احتمالا حدود ۱۰ رمزارز از جمله بیت‌کوین، اتریوم و بیت‌کوین کش در این پروژه پشتیبانی می‌شوند.

https://pvst.ir/dbw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو