skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درخواست اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی برای ارائه بسته حمایتی به کسب‌وکارها

۱۲ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی در نامه‌ای خطاب به دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با قید فوریت خواستار تعریف و ارائه چند بسته حمایتی به کسب‌وکارهای این حوزه شد.

به گزارش پیوست، رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی در این نامه با اشاره به مشکلات اقتصادی پیش‌آمده برای کسب‌وکارهای اینترنتی به خصوص کسب‌وکارهای کوچک و متوسط از این ستاد درخواست کرده است تا به قید فوریت بسته‌هایی شامل تسهیلات ارزان‌قیمت، بلند‌مدت و با وثایق قابل ارائه، معافیت یا تخفیف‌های مالیاتی، معافیت یا تخفیف‌های مرتبط با سازمان تامین اجتماعی شامل حق بیمه کارکنان پرسنل شاغل در این بخش و بسته‌های تبلیغاتی رایگان یا ارزان‌قیمت برای صداوسیما و فضاهای شهری برای این دسته از کسب‌وکارهای اینترنتی تعریف و ارائه شود.

نامه اتحادیه درباره کسب‌وکارها
نامه رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی برای درخواست بسته حمایتی از کسب‌وکارها

وکیل‌زاده در این نامه تاکید کرده است با توجه به اینکه بسته‌های فوق برای کسب‌وکارهای کوچک یا متوسط درخواست شده است بار مالی زیادی به دولت تحمیل نخواهد شد.

در روز گذشته احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد، در جمع خبرنگاران از قصد دولت برای جبران ضرر کسب‌وکارهای اینترنتی خبر داده و گفته بود احتمالاً قرار است از ابزارهای متفاوتی مانند مشوق‌های مالیاتی در این زمینه استفاده شود.

در نامه رئیس نصر تهران به رئیس‌جمهور و وزیر ارتباطات، حسن هاشمی، رئیس این سازمان، خواستار شفافیت دولت درباره چشم‌انداز فعالیت‌ها در حوزه اقتصاد دیجیتالی شده بود.

https://pvst.ir/dan

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو