skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرمایه تپسی بیش از ۱۱۰ درصد افزایش یافت

میثم قاسمی تحریریه

۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تپسی

مجمع عمومی صاحبان سهام تپسی با افزایش سرمایه این شرکت موافقت کرد و بدین ترتیب سرمایه اولین استارت‌آپ بورسی ایران به بیش از ۲ هزار و ۴۶۲ میلیارد ریال رسید. این افزایش سرمایه معادل ۱۱۰.۳۸ درصد می‌شود.

به گزارش پیوست، بر اساس اطلاعیه منتشرشده در سایت کدال، روز گذشته (۶ شهریور ۱۴۰۱) مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس (تپسی) برگزار شد و حاضران با افزایش سرمایه این شرکت موافقت کردند. این افزایش سرمایه از محل فروش پنج درصد از سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس تامین می‌شود. سهام تپسی ۲۴ خردادماه امسال در بازار سرمایه فروخته شد.

در مجمع فوق‌العاده روز گذشته سهامداران با افزایش سرمایه تپسی از هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال به ۲ هزار و ۴۶۲ میلیارد و ۵۶۶ میلیون و ۹۸۹ هزار ریال موافقت کردند. این افزایش سرمایه معادل ۱۱۰.۳۸ درصد می‌شود که از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی (عرضه عمومی) و تخصیص سهام جایزه از محل صرف سهام ایجادشده به سهامداران فعلی تامین شده است.

بازگشایی نماد تپسی برای انجام معامله روزانه، منوط به ثبت افزایش سرمایه شده بود.

درآمد ماهانه

در همین حال امروز گزارش فعالیت یک‌ماهه تپسی در مردادماه امسال منتشر شد که نشان می‌دهد درآمد ماهانه این شرکت به نسبت تیرماه با اندکی کاهش روبه‌رو شده است.

مجموع درآمدهای تپسی در مرداد امسال بیش از ۵۰۴ میلیارد ریال بوده؛ اما این شرکت در تیرماه بیش از ۵۱۱ میلیارد تومان درآمد ثبت کرده بود.

بخش عمده درآمدهای تپسی مربوط به کمیسیون دریافتی از سفیران است که در مردادماه بیش از ۴۸۵ میلیارد ریال بوده است.

https://pvst.ir/d2q
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو