skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال قرارداد در اینوتکس ۲۰۲۲ منعقد شد

سمانه سمیع تحریریه

۷ شهریور ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

قراردادهایی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در اینوتکس سال ۲۰۲۲ منعقد شده و بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده از این رویداد بازدید کرده‌‌اند.

به گزارش پیوست، گزارش اینوتکس ۲۰۲۲ با رویکردی آماری و تحلیلی به بررسی عملکرد اینوتکس در سال جاری پرداخته و در این گزارش آمده قراردادهایی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در اینوتکس ۲۰۲۲ منعقد شده و بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده از این رویداد بازدید کرده‌‌اند. بیشترین بازدیدکنندگان اینوتکس امسال تهرانی‌ها و اصفهانی بوده‌اند و متوسط سنی بازدیدکنندگان ۲۴ سال بوده و رشته‌های فنی مهندسی بیش از ۵۰ درصد مخاطبان اینوتکس را تشکیل داده بودند.

تهران، اصفهان، کرج و اهواز بیشترین بازدیدکنندگان اینوتکس ۲۰۲۲ بوده‌اند.

در این گزارش همچنین آمده است، پس از دو سال که این رویداد به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شد، در رویداد حضوری ۲۰۲۲ بیش از ۴۰۰  ارائه‌کننده محصولات و خدمات و بیش از ۲۰ رویداد تجاری، ترویجی با موضوعات نوآوری و فناوری در اینوتکس برگزار شد و بیش از ۵۰ سفیر و رایزن فناوری کشورهای مختلف در رویداد اینوتکس حضوری شرکت کردند.

طبق این گزارش از ۴۰۰ شرکت‌ و استارت‌آپ که در اینوتکس شرکت کرده بودند بیش از ۵۹ درصد آنها برای اولین‌ بار محصول خود را در اینوتکس به نمایش گذاشته بودند. بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی و حضور بیش از ۸۰ سخنران و پنلیست با محوریت ارائه تصویر از اکوسیستم استارت‌آپی ایران و جهان، سرمایه‌های انسانی، فین‌تک، هلث‌تک و بلاک‌چین نیز بخش دیگری از اینوتکس ۲۰۲۲ بوده است. در بخش کافه سرمایه نیز ۴۵۰ جلسه اولیه بین سرمایه‌گذاران و تیم‌ها برگزار شده و میزان جذب سرمایه در بخش کافه سرمایه ۱۵ میلیارد ریال بوده است.

۲۱۰۰ خبر در یک ماه

یکی از بخش‌های دیگر گزارش به تولید محتوای بیش از ۲۱۰۰ خبر در طول یک ماه در اینوتکس پرداخته و اشاره کرده است بیش از ۴۵۰ جلسه سرمایه‌گذاری میان استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران در اینوتکس برگزار شده و استیج حکمرانی هم برای اولین بار در اینوتکس برپا شده است. استیج حکمرانی برگزاری نشست میان سیاست‌گذاران و دولتمردان با فعالان بخش خصوصی با هدف توجه آنها به اکوسیستم فناوری بوده است.

در کافه سرمایه ۳۱ استارت‌آپ متقاضی جذب سرمایه بودند.

 

در بخش دیگری از این گزارش هم به ریورس پیچ اشاره شده که سازمان‌ها و صنایع مختلف به بیان نیازهای فناورانه خود پرداخته و استارت‌آپ‌هایی که توانایی برطرف کردن این نیازها را داشتند با این سازمان‌ها وارد تعامل شدند. در این بخش هفت تفاهم‌نامه و ۶ قرارداد منعقد شده است و حتی پس از گذشت چندین ماه روند این قراردادها ادامه دارد.

فایل گزارش سالانه اینوتکس را از اینجا بخوانید.
https://pvst.ir/d2o
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو